160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) SAFİR
SAĞ KENAR - robot
sağ- fotomakineleri
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Güncel

31 Mart Yerel Seçimlerini değerlendirdi

Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Öztürk Meclis Başkanı Güngör Ayhan yaptıkları ortak açıklamada ‘’Seçim sonuçlarının ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını dilediler.

2 Nisan 2019 Saat: 00:01
31 Mart Yerel Seçimlerini değerlendirdi
31 Mart Yerel Seçimlerini değerlendirdi

Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Öztürk ve Meclis Başkanı Güngör Ayhan 31 Mart Yerel Seçimlerini değerlendirdi

31 Mart Yerel Seçimlerini değerlendiren Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Öztürk Meclis Başkanı Güngör Ayhan yaptıkları ortak açıklamada ‘’Seçim sonuçlarının ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını dilediler.

 

31 Mart seçimleri sonucunda Belediye Başkanlığı görevine yeni seçilen yahut seçimler sonucunda başkanlığa devam edecek olan kıymetli başkanların bu görevi layıkıyla yerine getireceklerine canı gönülden inandıklarını belirten KTO Başkanları;

‘’Başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Doç. Dr. Tahir Büyükakın olmak üzere tüm ilçe belediye başkanlarımızı tebrik ediyor, hayırlı hizmetler yapmalarını yüce Allah’tan niyaz ediyoruz’’ dediler.

Seçimler artık geride kaldığını vurgulayan Başkanlar

‘’Ülkemizin önünde yeni bir dönem var.  Şimdi hep beraber ülkemizin, milletimizin geleceği için durmadan, dinlenmeden çalışmalıyız, Seçim belirsizliği artık sona erdi. Bundan sonra Türkiye’yi hedeflerine ulaştıracak kalıcı reformlarla ekonomiye odaklanmamız gerekir. Yatırım ve üretim ortamını iyileştirecek, istihdamı artıracak yapısal reformları ve özellikle mesleki eğitim reformunun süratle gerçekleştirilmesi için çaba göstermeliyiz" dediler.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑