160x600 ( Sol Reklam 1 ) Çelebi Bilişim
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Güncel

Ali Toltar'dan Özavcı'ya teşekkür plaketi

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, son yıllarda Türkiye'nin dört bir yanını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek isteyen Dilovalı esnaf Erol Özavcı'ya teşekkür plaketi verdi.

16 Eylül 2018 Saat: 17:04
Ali Toltardan Özavcıya teşekkür plaketi
Ali Toltar'dan Özavcı'ya teşekkür plaketi

Başkan Toltar'dan Özavcı'ya teşekkür plaketi

 

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, son yıllarda Türkiye'nin dört bir yanını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek isteyen Dilovalı esnaf Erol Özavcı'ya teşekkür plaketi verdi.

 

 AK Partiyi kurduktan sonra önce Başbakan ardından da Cumhurbaşkanı olan ve son 16 yılda Türkiye'yi adeta çağ atlatan Recep Tayyip Erdoğan'a her dönem sahip çıkan ve destek için Türkiye'nin dört bir yanını dolaşan Dilovalı esnaf Erol Özavcı önceki gün Dilovası Belediye başkanı Ali Toltar'ın konuğu oldu.

 

BAŞKAN TOLTAR'DA ÖZAVCI'YA TEŞEKKÜR

 

Özavcı'yı makamında ağırlayan Başkan Toltar, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'la birlikte ülkemiz çok büyük bir değişim ve dönüşüm yaşamıştır. Ülkemiz hemen hemen her alanda çağ atlamıştır. Bu süreç içerisinde Türkiye düşmanları, Türkiye'nin büyümesinden ve gelişmesinden rahatsız olanlar her zaman Cumhurbaşkanımızı hedef almış ve gerek içerideki hainler gerekse dışarıdaki hain işbirlikçileri ile sürekli saldırmışlardır. Ancak ülkesini, bayrağını seven milletimiz her dönem Cumhurbaşkanına sahip çıkmış ve çıkmaya devam etmektedir. Milletimiz gerek sandıkta gerekse bireysel çabaları ile Cumhurbaşkanımızın yalnız olmadığını her daim göstermiştir.

 

İlçemizde uzun yıllar esnaflık yapan ve ailece sevdiğim değer verdiğim dostumuz Erol Özavcı'da ülkesini bayrağını seven biri olarak son eski Türkiye'yi ve son 16 yılda yapılanları gören bir vatandaş olarak üzerine düşeni fazlası ile yaparak her dönem Cumhurbaşkanımıza destek olmak için ülkemizi karı karış gezip. Halkımıza gerçekleri anlatmayı ve Cumhurbaşkanımıza sahip çıkmayı görev bilmiştir. Bizler kendisi ile gurur duyuyoruz. Kendisine teşekkür ediyor ve her zaman Özavcı dostumuzun yanında olduğumuzu belirtmek istiyoruz."dedi.

 

CUMHURBAŞKANIMIZA SAHİP ÇIKMAK GÖREVİMİZ

Misafirperverliğinden dolayı Başkan Toltar'a teşekkür eden Erol Özavcı ise yaptığı açıklama da "Biz devletimiz, ülkemiz ve bayrağımız için üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz. Bu ülke bu bayrak bizim. Bizim gidecek başka yerimiz yok. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'la birlikte ülkemizde çok güzel işler yapıldı. Türkiye adeta şahlandı ve kendine geldi. Dünyada saygın bir ülke haline geldik. Ülkemizin bu denli büyümesi ülkemizin gelişmesini istemeyen güçler tarafından her daim hedef haline gelen cumhurbaşkanımız ve ailesine sahip çıkmak her vatandaşımızın görevidir. Bizlerde üzerimize düşeni yapmak için halkımıza yapılanları daha iyi anlatmak adına ülkemizi dolaşarak gerçekleri anlatmaya ve halkımızın hem ülkelerine hemde Cumhurbaşkanına sahip çıkması için çabalıyoruz."dedi.

 

BAŞKANIMIZIN YANINDAYIZ

 

Başkan Toltar'ın çalışmalarını da değerlendiren Özavcı, "AK Parti iktidarı ile birlikte ilçemizde de güzel hizmetler yapıldı. Dilovası son yıllarda önemli hizmetler almaya başladı. Başkanımız Ali Toltar beyde göreve geldiği günden bu yana ilçemizin gelişmesi ve güzel bir kent olabilmesi için elinden geleni yapmaya çalışıyor. Her zaman başkanımızın yanında olacağız ve kentimizin daha yaşanılabilir bir kent olması için çalışacağız. Başkanımıza çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor. Hizmetlerinin devamını diliyorum."dedi.

 

TOLTAR'DAN TEŞEKKÜR PLAKETİ

 

Konuşmaların ve sohbetin ardında Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Cumhurbaşkanına destek için yaptığı çalışmalardan dolayı Dilovalı esnaf Erol Özavcı'ya teşekkür plaketi takdim ederken, Özavcı'da nazik düşüncesinden dolayı Başkan Toltar'a teşekkür etti.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑