160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) SAFİR
SAĞ KENAR - robot
sağ- fotomakineleri

Güncel

Artvin Yusufeliler Büyük Şölene Hazılanıyor

23 Haziran tarihlerinde Derince Çınarlıdere 2.Etap Mesire Alanında gerçekleşecek etkinlikte birbirinden değerli sanatçılar sahne alarak Artvinliler ,Yusufeliler ve diğer davetlilere unutamayacakları bir şölen yaşatacaklar.” dedi.

17 Haziran 2019 Saat: 01:32
Artvin Yusufeliler Büyük Şölene Hazılanıyor
Artvin Yusufeliler Büyük Şölene Hazılanıyor

 

Artvin Yusufeliler Büyük Şölene Hazılanıyor

Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Federasyonu (KARBAFED)’in bünyesindeki en etkin dernekleri arasında yerini alan Kocaeli Yusufeliler Derneği bu yıl ilkini yapacakları ve geleneksel hale getirmeyi düşündükleri Birlik ve Kardeşlik Şenliği için hummalı bir çalışma içersine girdi.

23.06.2019 Tarih ve saat : 08 00’de Yer : Derince Çınarlı 2.Etap Mesire alanında Sedat Kılıç ile yöresel türküler ve horon,yöresel halk oyunları ekibi,Çağ Döner ve Dik Döner (geliri dernek’e kalacak ve öğrencilerimize burs için harcanacak),Gün boyu etkinlikler yapılacak.

Başkan Ali Tokgöz” “Birlik ve beraberliğimizin sağlanması, kültürel dayanışmamızın en üst düzeyde yaşanabilmesi için bu tür organizasyonlara ağırlık veriyoruz. Hemşehrilerimizi ve şölenimize katılmak isteyen tüm Kocaeli ‘de yaşayan Artvinliler ve Yusufelilerin  bir araya gelmesi bizlere onur verecektir. 23 Haziran tarihlerinde Derince Çınarlıdere 2.Etap Mesire Alanında gerçekleşecek etkinlikte birbirinden değerli sanatçılar sahne alarak Artvinliler ,Yusufeliler ve diğer davetlilere unutamayacakları bir şölen yaşatacaklar.” dedi.

Toplantıya katılanlar ,Başkan Ali Tokgöz yönetim kurulu üyeleri : Osman Yalnız,Osman Eski,Ferhat Turhal,Fatih Yıldırım,Vehbi Bakır,Yüksel Yazıcı,Ömer Yıldırım ve Fatma Taştan

YORUMLAR

 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Habere 1 yorum yapılmıştır
Ferhat TURHAL 17.06.2019 01:51
Şenligimizin muhteşem olması için 7/24 yoğun bir şekilde çalışıyoruz .Kocaelide oturan bütün Artvinlileri davet ediyoruz. Aramızda görmek istiyoruz. ARTVİNLİ olmayan dostlarda katılabilir. Kültür ve geleneklerimizi kendi gözünüz ile görebilirsiniz. 23 haziranda görüşmek dileğiyle..
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑