UMRE
çelebi_blş
KOFTECI-Dikey
MONmedia
SALGAMettavuk
RENO
Mehmetali paşa adayı iilanı
KOTO VEFAT İLANI REKLAM
FOTOmakinaları
AVB_Ofis
ZAFERemlak

Güncel

Başkan Baran’ın ziyaretçi trafiği

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, mahalle ziyaretleri ve proje incelemeleri dışında makamda bulunduğu saatlerde ziyaretçilerini ağırlamayı sürdürüyor.

7 Aralık 2018 Saat: 16:05
Başkan Baran’ın ziyaretçi trafiği
Başkan Baran’ın ziyaretçi trafiği

Başkan Baran’ın ziyaretçi trafiği

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, makamda olduğu saatlerde ziyaretçilerini ağırlamayı sürdürüyor. Başkan Baran’ın ziyaretçileri arasında Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar da vardı

 

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, mahalle ziyaretleri ve proje incelemeleri dışında makamda bulunduğu saatlerde ziyaretçilerini ağırlamayı sürdürüyor. Başkan Baran’ın hafta içerisinde yoğun bir ziyaretçi trafiği vardı. Başkan Baran ilk olarak Körfez Tapu Müdürü Özcan Çifçibaşı makamında ağırladı. Nazik ziyaretlerinden dolayı Tapu Müdürü Özcan Çifçibaşı’na teşekkür eden Başkan İsmail Baran, kurumlar arasındaki ilişkilerin önemine değindi.

TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Başkan Baran ayrıca Yukarı Hereke Uzunpınar Camii Dernek Başkanı Filit Yatar ve yönetim kurulu üyelerini de makamında ağırladı. Dernek Başkanı Filit Yatar, Başkan İsmail Baran’a kendilerine verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederek, “Camimize ve bölgemize verdiğiniz desteklerden dolayı sizlere teşekkür etmek istedik” dedi. Başkan Baran da bölgede devam eden çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

PROJELERİ GEZDİLER

Başkan Baran’ın ziyaretçileri arasında Türkiye Finans Katılım Bankası Körfez Şubesi Müdürü Hüseyin Uçar da vardı. Başkan Baran, Uçar ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti. Başkan Baran daha sonra Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar‘ı ağırladı. Makam ziyareti sonrası Acar ile birlikte bölgede yapımı devam eden projeleri inceleyen Başkan Baran, projeler hakkında da bilgiler verdi.

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑