160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Güncel

BAŞKAN TURAN’DAN HASTA ZİYARETİ

Turan, Kandıra Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı, aynı zamanda Kandıra Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı olan Ahmet Gödek’i geçirdiği ameliyat sonrası evinde ziyaret etti.

15 Mayıs 2019 Saat: 18:11
BAŞKAN TURAN’DAN HASTA ZİYARETİ
BAŞKAN TURAN’DAN HASTA ZİYARETİ

BAŞKAN TURAN’DAN HASTA ZİYARETİ

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Kandıra Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı, aynı zamanda Kandıra Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı olan Ahmet Gödek’i geçirdiği ameliyat sonrası evinde ziyaret etti. Geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Turan, Ahmet Gödek’in sağlık durumu hakkında bilgi almayı da ihmal etmedi.

“Makamlar Gelip Geçicidir, Asıl OlanGönüllerde Girmektedir”

Hemşehrilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz diyen Başkan Turan; “Her fırsatta hastalarımız, engellilerimiz, yaşlılarımız başta olmak üzere her kesimden vatandaşımızın ziyaretine gidiyoruz. Bizlere en büyük gücü veren de bu ziyaretler. Onlara belediye hizmetlerini ulaştırdığımız gibi halini hatırını sormak da büyük mutluluğa sebep oluyor. Bizleri gördükçe gözlerinin içi gülüyor. Bizler de buna önem veriyor, ziyaretlerimizi ihmal etmiyoruz. Makam gelip geçicidir, Asıl olan Gönüllere girmektedir.” dedi.

Her fırsatta ilçede bulunan hastaları ziyaret ederek hatırlarını soran  Başkan Adnan Turan, Kandıra Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı, aynı zamanda Kandıra Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ahmet Gödek’i geçirdiği ameliyat sonrası evinde ziyaret etti. Günlük çalışma tempomuzun içinde hastalarımıza geçmiş olsun ziyaretlerinde bulunmayı, onları iyi günde de kötü günde de unutmayarak destek olmayı kendimize görev olarak biliyoruz diyen Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Ahmet Gödek ve ailesine acil şifalar diledi.

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑