160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Siyaset

BİRLİKTE HAREKET ETMEYE HAZIRIZ

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, CHP Kocaeli Milletvekilleri ve il yönetimi ile birlikte,İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

13 Ekim 2018 Saat: 00:28
BİRLİKTE HAREKET ETMEYE HAZIRIZ
BİRLİKTE HAREKET ETMEYE HAZIRIZ

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, CHP Kocaeli Milletvekilleri ve il yönetimi ile birlikte,İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

 

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, CHP Milletvekilleri Fatma Kaplan Hürriyet, Haydar Akar ve il yönetimi ile birlikte İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız ve yönetimine hem hayırlı olsun dileklerini hem de Genel Başkan Meral Akşener’e yapılan saldırıdan dolayı geçmiş olsun dileklerini iletmek için ziyarette bulundu. Yıldız, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken Sarıbay, ittifak vurgusu da yaptı. Sarıbay, “Biz İYİ Parti ile beraber hareket etmek için hazırız. Bu ittifak olabilir, ittifak olmayabilir” dedi.

AMACIMIZ HER KESİME HİTAP ETMEK

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, “CHP İl Başkanı ve milletvekili arkadaşlarımıza bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Biz bir aylık bir il başkanıyız. Fakat Kocaeli’de 5 yıldır siyasetin içerisindeyiz. Kocaeli’de her bir kesime hitap etmek için yola çıktık. Kocaeli küçük bir yer. Kocaeli’de siyaset yaptığımız zaman uzlaşma dilini her bir kesime ulaştırmak zorundayız. Kişi, kimlik, örf, millet gözetmeksizin siyaset yapan insanların gönülden sevgiyle halkına hitap etmesi gerekir. Bizim çıktığımız yol İYİ’ler hareketi, cesurlar hareketiydi. Önümüzde seçimler var. Başarı için elimizden geleni yapacağız demiyoruz, ahlakıyla yapacağız diyoruz” dedi.

BİRLİKTE HAREKET ETMEYE HAZIRIZ

Ardından CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, “Şanbaz başkanımızla çok eskiye dayalı bir dostluğumuz var. Ben kendisine başarılar dişiyorum. İkincisi Genel Başkan Meral Akşener’e karşı hiç hoş olmayan, bir şiddetten dolayı geçmiş olsun demek için ziyaretimizi gerçekleştirdik. Bizim bu ülkede sevgi dilini konuşmaya ihtiyacımız var. Biz İYİ Parti ile beraber hareket etmek için hazırız. Bu ittifak olabilir, ittifak olmayabilir. Yeni başkanımıza, arkadaşlarına başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

YAPILAN SALDIRI HİÇ HOŞ DEĞİL

Ardından CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, “Görevinizin hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Kısa bir dönem de olsa eski bir İYİ Parti milletvekili olarak da başarılar istiyorum. Sayın Meral Akşener ve tüm teşkilatlara da geçmiş olsun diyorum. Bu kabul edilebilir değil. Hele ki kadın siyasetçilere saldırı hiç hoş değil. Kardeşliği ne yazık ki iktidarın kullanmış olduğu dil ve yöntemle kaybetmeye başladık. İş nahoş şeylere asla götürülmemelidir. Daha hoşgörülü olmalıyız, daha barış dilini kullanmalıyız” ifadelerini kullandı.

ÇIKAR İTTİFAKI DEĞİL MİLLET İTTİFAKIYDI

Ardından CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar ise, “Gerçekten Türkiye belki de tarihinin en zor sürecini yaşıyor. Nu süreç içerisinde birlik içerisinde olmamız gerekirken uzlaşma sıkıntılarını bu süreçte yaşıyoruz. Kendilerine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Ülke ekonomik kriz içerisinde. Yerle seçimler yaklaşıyor. Genel seçimlerde bir ittifak yaptık. Gerçekten bu bir çıkar ittifakı değil, millet ittifakıydı. Yeni yönetime hayırlı olsun” sözlerine yer verdi. 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑