160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Siyaset

Büyükakın, ‘’Allah birlikteliğimizi ve çizgimizi bozmasın’’

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr Tahir Büyükakın, 31 Mart mahalli idareler seçiminin ardından Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Aydın Ünlü ve yönetimiyle birlikte ilçe başkanlarını makamında konuk etti.

10 Nisan 2019 Saat: 11:44
Büyükakın, ‘’Allah birlikteliğimizi ve çizgimizi bozmasın’’
Büyükakın, ‘’Allah birlikteliğimizi ve çizgimizi bozmasın’’

Başkan Büyükakın, Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli il yönetimini ve ilçe başkanlarını makamında ağırladı.

 

Büyükakın, ‘’Allah birlikteliğimizi ve çizgimizi bozmasın’’

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr Tahir Büyükakın, 31 Mart mahalli idareler seçiminin ardından Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Aydın Ünlü ve yönetimiyle birlikte ilçe başkanlarını makamında konuk etti. “Cumhur İttifakı'nı sandıkta birinci yapan milletimize şükranlarımızı sunuyoruz” diyerek ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Büyükakın,  “Cumhur İttifak’ı olarak çıktığımız bu yolda başarılı bir sınav verdiğinizi düşünüyorum. Türkiye ortalamasının esas alınması halinde önemli bir oranda başarı kaydettik.Bu başarı tüm AK Parti ve MHP teşkilatlarının uyumlu çalışması ile oldu” dedi.

 

“DESTEĞİNİZİ ESİRGEMEMENİZİ SİZDEN ÖZELLİKLE RİCA EDİYORUM”

Görüşmede “Önümüzde zorlu bir süreç var, el ele vererek bu süreçten yüzümüzün akıyla çıkacağız” vurgusu da yapan başkan Büyükakın, “Adaylık süreci boyunca sahadaki çalışmalarımızda AK Parti ve MHP teşkilatları her zaman yanımızda durdu. Bu süre zarfında yanımızdan ayrılmadığınız için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu birliktelik memleketimiz ve ilimiz için önemlidir. İnşallah bundan sonrasında da hemşerilerimize, ülkemize ve kentimize çok önemli hizmetler edeceğimize inanıyorum. Bizlere olan desteğinizi esirgememenizi sizden özellikle rica ediyorum. Pazara kadar olmayan bir yolculuğa çıkmadık.Daha önceleri de söylediğimiz gibi 1000 yıllık devlet geleneğimizin sonucu olan bir ittifakıniçerisindeyiz. Bu ülkenin birliği, beraberliği ve bekası için ne gerekiyorsa, bu ittifakla devam edecektir” şeklinde konuştu.

 

“KENTİMİZİN DAHA GÜZEL OLMASI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

“Önümüzdeki süreçte şehrimize ve ülkemize en iyi hizmet etmek içinelimizden geleni yapacağız” ifadelerini de sarf eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Tahir Büyükakın, bu süreçte MHP teşkilatlarının desteğini artırarak yardımcı olmasıyla,daha güzel hizmetleri hayata geçireceklerini söyledi. Halkımızdan kopmadan, bağımızı kuvvetlendirerek,ihtiyaç sahipleri ile yetimin hakkını gözeten, kamu malına sahip çıkan bir şekilde çalışacaklarını da belirten Başkan Büyükakın, “Ülkemizin ve kentimizin daha güzel olması için çalışacağız. Şehrimize ne kadar katkı sağlarsak bu bizlerin madalyası olacaktır. Elbirliğiyle Kocaeli’mizi 2023 ve 2071 hedeflerini başarması için, çocuklarımıza güzel bir miras bırakmak için çalışmaya devam edeceğiz. Allah birlikteliğimizi ve çizgimizi bozmasın” diyerek sözlerini tamamladı.

 

“ÜLKÜCÜ CAMİA OLARAK TAHİR BAŞKANIMIZI SEVDİK”

Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli il Başkanı Aydın Ünlü ise, “Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımızı bir kez daha tebrik ediyor, seçimlerin hayırlı olmasını diliyorum. 2023 lider ülke vizyonundaKocaeli’deki yatırımların Tahir Büyükakın ile hayata geçeceğine inanıyoruz. Biz ülkücü camia olarak Tahir Başkanımızı sevdik. Seçimlerde de MHP olarak Cumhur İttifakına namusumuz gibi bakarak bağlı kaldık. Bu anlamda da camiamıza teşekkür ediyorum. Ülke ortalamasının üzerinde bir puan olarak başarılı bir seçim çalışması yaptık. Sizlere ve ailenize bu anlamda bir kez daha başarılar diliyorum” ifadelerini sarf etti. AK Parti Kocaeli İl Başkanı Abdullah Eryarsoy ise, “Cumhurbaşkanımıza Kocaeli’den çok önemli desteği verdik. Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatlarımıza çok teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi pazara kadar değil mezara kadar birlikteliğimiz devam edecektir” şeklinde konuştu.

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑