160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Güncel

Büyükakın,“Kocaeli’nin rotası bellidir”

Başkan Büyükakın, “82 milyonluk Türkiye gemisinin yolcularıyız.Ülkemizin geleceğine sahip çıkıyoruz. Kocaeli olarak da rotamız bellidir. Milletimizin emanetini asla yere düşürmeyeceğiz” diye konuştu.

24 Mayıs 2019 Saat: 00:10
Büyükakın,“Kocaeli’nin rotası bellidir”
Büyükakın,“Kocaeli’nin rotası bellidir”

Başkan Büyükakın, “82 milyonluk Türkiye gemisinin yolcularıyız.Ülkemizin geleceğine sahip çıkıyoruz. Kocaeli olarak da rotamız bellidir. Milletimizin emanetini asla yere düşürmeyeceğiz” diye konuştu.

 

Başkan Büyükakın,“Kocaeli’nin rotası bellidir”

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Eğitim Bir Sen Gebze Şube Başkanı Fazlı Yağmur, AK Parti Gebze Gençlik Kolları Başkanı Ayhan Yılmaz ve yönetimlerinin yanı sıra Çayırova mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Konuklarına nazik ziyaretleri için teşekkür eden Başkan Büyükakın, “82 milyonluk Türkiye gemisinin yolcularıyız. Ülkemizin geleceğine sahip çıkıyoruz. Bu gemi, milletinin sahip çıkmasıyla yoluna kesintisiz bir şekilde devam edecektir. Kocaeli olarak da rotamız bellidir. Halkımızın hizmetkârı olarak hizmet üretmeye devam ediyoruz” dedi.

 

“MİLLETİMİZİN EMANETİNİ ASLA YERE DÜŞÜRMEYECEĞİZ”

Kocaeli’nin ülkemizin birliğine ve beraberliğine büyük katkı sunduğunu sözlerine ekleyen Başkan Büyükakın, konuklarıyla olan görüşmelerinde “Milletimize ve bu aziz vatan toprağına her türlü güvenlik ve ekonomik saldırılara rağmen, 2023 yılı hedeflerine ulaşacaktır” açıklamasını yaptı. Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet diyerek bu anlayışla hareket etmenin önemine vurgu yapan Başkan Büyükakın, “Büyükşehir Belediyesi olarak milletimizin emanetini asla yere düşürmeyeceğiz. Büyük ve güçlü Türkiye davamıza sadakatle Kocaeli’den hizmet edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

“2023 TÜRKİYE’SİNİ GENÇLERİMİZLE BİRLİKTE İNŞA EDECEĞİZ”

Dünyanın neresinde olursa olsun haksızlık, hukuksuzluk, adaletsizlik karşısında sesini yükseltmenin erdemli bir siyaset olduğunu sözlerine ekleyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Gebze AK Parti İlçe Gençlik Kolları yönetimiyle olan buluşmasında, “Siyasetimizin sadece Kocaeli ve ülke sınırlarıyla kaldığını kesinlikle düşünmeyin. Filistin davasını sahiplenen, Afrika’ya el uzatan, Orta Asya ve Balkanlar’daki kardeşlerine sahip çıkan bir Türkiye var. Ülkemizdeki ve Kocaeli’deki vatandaşlarımızı sahipleniyor, dertleriyle dertleniyoruz. İhtiyaçlarına ve taleplerine cevap vermek için çalışıyoruz. İnsanımızın mutluluğunu önemsiyor, siyasetimizin merkezine hizmetkarı olduğumuz vatandaşımızı koyuyoruz. Şunu da net bir şekilde biliyoruz ki, 2023 Türkiye’sini gençlerimizle birlikte inşa edeceğiz. 2053 ve 2071 Türkiye’sinin mimarları yine gençlerimiz olacak” diyerek sözlerini tamamladı. Birliktelikler yapılan istişarelerin ardından sona erdi.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑