160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) SAFİR
SAĞ KENAR - robot
sağ- fotomakineleri
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Güncel

Çayırova’daki üretim merkezlerini ziyaret etti

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Çayırova ilçesinde yer alan Bozok Traktör, Kormas Elektrikli Motor, Çiftel Elektromekanik ve Hassan Dekor Fabrikasını ziyaret etti.

17 Aralık 2018 Saat: 14:58
Çayırova’daki üretim merkezlerini ziyaret etti
Çayırova’daki üretim merkezlerini ziyaret etti

Başkan Karaosmanoğlu, Çayırova’daki üretim merkezlerini ziyaret etti, çalışanlarla yakından ilgilendi  

 

Çayırova’daki üretim merkezlerini ziyaret etti

 

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Çayırova ilçesinde yer alan Bozok Traktör, Kormas Elektrikli Motor, Çiftel Elektromekanik ve Hassan Dekor Fabrikasını ziyaret etti. Mustafa Karacabay, Yunus Çiftçi ve Selahattin Gültekin’den üretimler hakkında bilgi alan Karaosmanoğlu, fabrikadaki çalışanlarla yakından ilgilendi. Başkan Karaosmanoğlu, “Kocaeli’miz Türkiye’nin sanayi yelpazesinde önemli bir yer tutan ekonomik aktivitenin artmasında ciddi katkısı olan bir kenttir.  Sanayiyle varlığını hissettirmiş, hissettirmeye de devam etmektedir” dedi.

 

“KATKI SUNAN HER KURULUŞ ÇOK ÖNEMLİDİR”

‘’Türkiye’mizde, Kocaeli’mizde yaptığı üretimle kent insanına ve ülkeye hizmet etmekte, üretim safhasınınönemli bir noktasında yer almaktadır’’ vurgusu da yapan Başkan Karaosmanoğlu, “Bizim için ülkenin ekonomisine, kentin gelişmesine katkı sunan her kuruluş çok önemlidir. Çünkü bir kent, insanıyla çevresiyle olduğu kadar işletmesiyle sanayisiyle emekçisiyle büyür, gelişir. Bu parçaların her biri birbirine bağlıdır. Bu bağlamda öncelikle yüksek kalite standartlarında üretim ve büyüme istikrarını yakalayan tüm firmalarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini sarf etti.

 

“HİÇBİR ZENGİNLİK BÖYLE BİR SERMAYEYLE KIYASLANAMAZ”

‘’Başarının özü istikrar, istikrarın temeli ise güvendir’’ diyerek açıklamalarına devam eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Bir kent, üreticisinden işçisinden emekçisinden ayrı düşünülemez. Ekmeğin olduğu yerde emek ve zekâ,bunların olduğu yerde de siz değerli işçi kardeşlerimiz varsınız. Ne mutlu sizlere ki; kazandığınız para, kursağınızdan geçen her lokma helâl. Evinizdeki huzur, çocuklarınızın yüzündeki gülümseme en büyük sermayeniz. İşinize o sermayeyi omuzlayıp geliyorsunuz. O sermaye ruhsal doygunluğa, bilek gücüne dönüşüyor.Bu öylesine büyük öylesine mukaddes ki. Hiçbir zenginlik böyle bir sermayeyle kıyaslanamaz” diyerek sözlerini tamamladı. Ziyaret çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑