160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Siyaset

CHP’li Gençler “Bize Bir Zafer Gerek “ dedi

Seçim süresince yoğun bir tempoda çalışan, gece gündüz demeden kentin her bölgesine ayak basan CHP’li gençler hafta sonunda Kocaeli Gençlik Örgütünün düzenlediği dayanışma pikniğinde buluştu.

9 Temmuz 2018 Saat: 11:53
CHP’li Gençler “Bize Bir Zafer Gerek “ dedi
CHP’li Gençler “Bize Bir Zafer Gerek “ dedi

Seçim süresince yoğun bir tempoda çalışan, gece gündüz demeden kentin her bölgesine ayak basan CHP’li gençler hafta sonunda Kocaeli Gençlik Örgütünün düzenlediği dayanışma pikniğinde buluştu.“Bize bir zafer gerek “ teması ile düzenlenen pikniğe CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Emre Yılmaz da katıldı.

CHP GENÇLİK KOLLARI GENEL BAŞKANI EMRE YILMAZ DA GELDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız ve yönetimi, seçim süresince yoğun bir şekilde çalışan CHP’li gençler için dayanışma pikniği düzenledi. Tüm ilçe gençlik örgütlerinin de katıldığı piknikte gençler gün boyu doyasıya eğlendi, moral depoladı. Maşukiye’de bulunan Cevizdibi Butik Otel ve Restaurant’ta gerçekleşen pikniğe CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, eşi Av. Nurdan Sarıbay, CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Emre Yılmaz, Gençlik Kolları MYK üyeleri Genel Başkan Yardımcıları Gökhan Orhan, Kemal Güneri ve Utku Caner Çankaya, İl Yöneticileri Nilay Merttürk, Sabriye Şahin, Berna Kurt, CHP Kartepe İlçe Başkanı Cumhur Karakadılar, Meclis üyeleri Emrah Efe, Ercan Umutlu ve Uğur Koştur, İzmit İlçe eski Başkanı Selman Yıldırım ve çok sayıda CHP’li genç katıldı.

MORAL DEPOLADILAR

Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız ve yönetiminin ev sahipliğinde gerçekleşen “Bize bir zafer gerek “ temalı dayanışma pikniğine katılanlar gün boyunca çeşitli etkinliklerle eğlendi. Kendi aralarında voleybol, futbol turnuvaları düzenleyen, istop yakan top gibi oyunlar oynayan, çalan müzik eşliğinde halay çeken CHP’li gençler eğlenceli, dolu dolu bir gün geçirdi. Piknikte moral depolayan gençler, CHP Genel Başkanı Emre Yılmaz ile de sohbet ederek geleceğe dair gençlik stratejilerini konuştular.

ANDIZ, “BU PARTİNİN, MEMLEKETİN GERÇEK SAHİPLERİ BUGÜN BURADA OLANLAR”

24 Haziran seçimlerinde demokratik, çağdaş bir ülke, aydınlık yarınlar için verdiğimiz onurlu mücadelede bizleri yalnız bırakmayan inançla, şevkle, yorulmadan büyük bir özveriyle çalışan gençlik örgütlerimiz ile birlikte “Bize Bir Zafer Gerek” temalı düzenlediğimiz Dayanışma Pikniğine katıldığınız için öncelikle hepinize teşekkür ediyorum diyerek sözlerine başlayan CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız, “ 1919 Ruhuyla 2019'a, halkın iktidarını kurana kadar el ele, omuz omuza, yürek yüreğe mücadeleye devam edeceğiz. Biz mücadeleden geri durmayarak önümüzdeki yerel seçimlere güçlü bir şekilde hazırlanmak durumundayız. Maalesef memleketin gittiği nokta çok iyi bir nokta değil. Ama durumdan şikayet edecek değil vazife çıkartıp mücadele edecek gençler burada. Bize düşen görev moral ve motivasyonumuzu yüksek tutarak önümüzdeki yerel seçimlere güçlü bir şekilde hazırlanmak. Bu partinin de, memleketin de gerçek sahipleri bugün burada olanlardır “ifadelerini kullandı.

SARIBAY SÖZ VERDİ

Andız’ın ardından konuşan CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, “Gençlik Kolları Başkanımız Emre Andız ve yönetimine şahsım ve partim adına bu güzel organizasyonu düzenledikleri için, sizlere de katılım gösterdiğiniz için teşekkür ediyorum. Gençlerimiz 24 Haziran seçim süresince çok çalıştılar çok yoruldular. Bugün sizleri burada gördüğüm için, sizlerle bir arada olduğum için ben çok mutlu oldum. Sizler öncelikle ailelerinizin, sonra Cumhuriyet Halk Partisinin ve ülkenin göz bebeğisiniz. Çalışacaksınız, kendinizi geliştireceksiniz, ülkenize hizmet edecek ve partinize değer katacaksınız. Ben bundan hiçbir zaman kuşku duymadım. Gençlerin var olduğu yerde her zaman ben oldum ve olmaya devam edeceğim. Size şunun sözünü veriyorum. Bu partiyi birlikte yerel seçimlere hazırlayacağız ve başarılı olacağız” diye konuştu.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑