160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Siyaset

CHP Yarımca Seçim İrtibat Bürosu açıldı

CHP Yarımca Seçim İrtibat Bürosu açıldı   CHP Yarımca Seçim İrtibat Bürosu açılışında konuşan CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, “Ülkeyi karanlığa sürükleyenleri 24 Haziran’da göndereceğiz” dedi   Cumhuriyet Halk P

3 Haziran 2018 Saat: 00:34
CHP Yarımca Seçim İrtibat Bürosu açıldı
CHP Yarımca Seçim İrtibat Bürosu açıldı

CHP Yarımca Seçim İrtibat Bürosu açıldı

 

CHP Yarımca Seçim İrtibat Bürosu açılışında konuşan CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, “Ülkeyi karanlığa sürükleyenleri 24 Haziran’da göndereceğiz” dedi

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Körfez İlçe Örgütü Yarımca Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışını gerçekleştirdi. CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Körfez İlçe Başkanı Cavit Dağdeviren, Büyükşehir Belediye Meclisi CHP Grup Başkanvekili Engin Taşdemir, partinin 27. Dönem milletvekili adaylarından; Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, CHP Parti Meclisi üyesi (PM) Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Prof. Dr. Muhip Kanko, Anıl Acurman, Ebru Küçükaydın, Yeşim Akpınar, Ali Güneş ve Tuğman Kayalı da açılışa katılan isimler arasındaydı.

 

13 CESUR ADAY

Partililerin yoğun katılım sağladığı açılışta konuşan CHP Körfez İlçe Başkanı Cavit Dağdeviren, “Yalana, talana, yolsuzluğa, yasaklara ve yoksulluğa karşı durmak için cumhurbaşkanı olmaya hazırlanan Sayın Muharrem İnce ve demokrasi mücadelesinde kendini siper eden 13 cesur milletvekili adayımız için açılışımızı büyük bir coşku ile gerçekleştiriyoruz. Katılım gösteren ve destek veren herkese teşekkür ederim” diye konuştu.

 

ÖDÜN VERMEYECEĞİZ

Dağdeviren’in ardından partililere hitap eden CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ise seçimlere 22 gün kaldığını hatırlattı. 25 Haziran sabahında Türkiye’de özgürlüklerin ve demokrasinin önünün açılacağını söyleyen Sarıbay, iktidar partisi yöneticilerinin miting alanlarında kendilerine oy vermeyenler ve CHP’liler için kullandığı hakaret içerikli konuşmaları eleştirdi.

Sarıbay, tüm bu konuşmalara rağmen asla nezaketlerinden ödün vermeyeceklerini ve bu tarz diyaloglar yerine seçim çalışmalarına yoğunlaşacaklarını ifade etti.

 

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞAN PARTİLİLER

Sarıbay, “24 Haziran’da ülkemizin önü açılacak. Herkes neyin ne olduğunu biliyor. Askere kumpas kuranları, cemaatlerle zamanında iş birliği yapıp ülkeyi karanlığa sürükleyenleri 24 Haziran’da göndereceğiz. Bu programdan sonra tüm adaylarımız ve partililerimiz görevlendirildikleri yerlerdeki saha çalışmalarına katılacaklar. Ülkemiz için, geleceğimiz için gece gündüz çalışan tüm partililerimize bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

DEMOKRASİYİ TEKRAR GERİ GETİRECEĞİZ

27.dönem milletvekili adaylarından CHP PM üyesi ve Kocaeli Milletvekili Haydar Akar ise, “Bir önceki parlamentoda meclisin tüm yetkileri cumhurbaşkanına devredildi. Bunu engellemek ve demokrasiyi tekrar getirmek için canla başla çalışıyoruz. 24 Haziran günü parlamentoda CHP’nin üstünlüğünü sağlayacak, sayın Muharrem İnce’yi ise cumhurbaşkanı yapacağız” dedi.

 

AHDIM OLSUN Kİ

AKP’nin seçim öncesinde emekliye, işçiye ikramiye, çalışma şartlarının iyileştirilmesi gibi vaatler verdiğini hatırlatan Akar, “Bunları duydukça gülüyorum. İnsan sormaz mı bu zamana kadar niye yapmadınız da elinizi tutan mı vardı diye? Ve son olarak onların kullandığı sloganla kendilerine seslenmek istiyorum; Ahdım olsun ki seni oradan indireceğiz” dedi. Konuşmaların ardından Mimar Sinan Mahallesi No:88 adresinde hizmet verecek olan Yarımca Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışı gerçekleştirildi.

 

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑