160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) SAFİR
SAĞ KENAR - robot
sağ- fotomakineleri
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Güncel

Çözümün Merkezi Derince Belediyesi

Sadece vizyon projelerin değil, gönül belediyeciliğinin de en güzel örneklerinin sergilendiği Derince’de hizmete giren Çözüm Masası ile vatandaş-belediye arasındaki iletişim artık çok daha kolay.

23 Temmuz 2019 Saat: 17:39
Çözümün Merkezi Derince Belediyesi
Çözümün Merkezi Derince Belediyesi

Gönüllere Dokunan Projeler

31 Mart seçimleri öncesi sosyal projelere vurgu yapan Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün yönetiminde hizmete giren projeler Derince'yi gönül belediyeciliğinin merkezi konumuna getirdi. Bir yandan Ankara nezdindeki girişimleri ile ilçeye iki adet Gençlik Merkezi’nin kazandırılacağının müjdesini veren Başkan Aygün, diğer taraftan kültürel ve sosyal hizmetleri de bir bir vatandaşların hizmetine sunmaya devam ediyor. Derince’de vatandaşların ihtiyaçlarına yanıt veren ve gönüllere dokunan projeler inşa eden Başkan Aygün’ün talimatları ile kurulan Çözüm Masası da bu noktada çok önemli bir boşluğu dolduruyor.

 

Güçlü Bir Ekip Oluşturuldu

‘Mazeret değil, çözüm üretiyoruz’ sloganıyla hizmet vermeye başlayan Çözüm Masası ile Derince’de vatandaşlarla belediye arasındaki iletişim daha da kolaylaştı. İlk etapta Derince Belediyesi bünyesinde vatandaşlardan gelen, şikayet, talep ve önerilere anında cevap verecek güçlü bir ekip oluşturuldu. Derince Belediyesi’ne gelerek veya 262 2394015 numaralı telefon aracılığıyla ulaşan vatandaşların talep ve önerilerini alan Çözüm Masası ekipleri, durumu ilgili birime aktararak çözüm takibini yapıyor. Çözüm Masası merkezinde kurulan acil durum ekibi ise vatandaşların özellikle alt ve üstyapı, ilaçlama ve park bahçe düzenlemeleri noktasındaki ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuyor.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑