160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Güncel

Doç.Dr. Murat Yalçıntaş,Konferans İçin Geliyor

İstanbul Ticaret Üniversitesi Öğretim Üyesi - Dış Ticaret Enstitüsü Müdürü Doç.Dr. Murat Yalçıntaş, Akça Koca Kültür Platformunda konuşmacı olacak ve "Türkiye’nin Ekonomik Kalkınması ve Endüstri 4.0” konusunda bilgi verec

13 Aralık 2018 Saat: 09:39
Doç.Dr. Murat Yalçıntaş,Konferans İçin Geliyor
Doç.Dr. Murat Yalçıntaş,Konferans İçin Geliyor

Akça Koca Kültür Platformu konferansları Doç.Dr. Murat Yalçıntaş ile devam ediyor.

İstanbul Ticaret Üniversitesi Öğretim Üyesi - Dış Ticaret Enstitüsü Müdürü Doç.Dr. Murat Yalçıntaş, Akça Koca Kültür Platformunda konuşmacı olacak ve "Türkiye’nin Ekonomik Kalkınması ve Endüstri 4.0” konusunda bilgi verecektir.

Kocaeli Emex Otel’deki yılın son yemekli toplantısı ile ilgili bilgi veren Akça Koca Kültür Platformu Başkanı Hasan Uzunhasanoğlu, Doç.Dr. Murat Yalçıntaş’ın soruları da cevaplayacağı, 28Aralık 2018 Cuma günü saat:19:30'da başlayacak toplantıya Platform üyelerini ve konuya ilgi duyanları davet etti.

DOÇ.dR.Murat YALÇINTAŞ

Doçent Doktor Murat Yalçıntaş, uzun yıllardır içinde olduğu hem iş hem de sivil toplum dünyasının önemli isimlerinden olup akademisyen ve iş adamı kimlikleri ile tanınmaktadır. İstanbul Ticaret Odası Başkanlığı, Türkiye Odalar Borsalar Birliği Başkan Yardımcılığı, Akdeniz Odalar Birliği Başkanlığı görevlerinin dışında Yalçıntaş yaşamı boyunca birçok kurum ve kuruluşta çeşitli görevlerde bulunmuştur.

İş adamı kimliğinin yanı sıra, Dr. Yalçıntaş aynı zamanda öğretim üyesi sıfatıyla İstanbul Ticaret Üniversitesi Dış Ticaret Enstitüsü müdürlüğünü sürdürmekte ve Stratejik Yönetim, Yönetimde Çağdaş Yaklaşımlar, Oyun Teorisi ve Liderlik dersleri vermektedir. “Dünden Yarına Bugünün Sözleri”, “Bende Kalmasın”, “Zor Zamanda Geleceği Kurmak” ve “Stratejik Yönetim ve KOBİ’ler” olmak üzere dört kitabı bulunan Dr. Yalçıntaş’ın ulusal/uluslararası hakemli dergilerde ve bilimsel kitaplarda yayımlanmış birçok makalesi vardır.

İş Dünyası, akademik kariyer ve meslek kuruluşları başkanlıkları tecrübeleri sayesinde çok yönlü bir bakış açısına sahip olan Dr. Yalçıntaş, kariyeri boyunca uluslararası kurumların işleyişi, sivil toplum kuruluşları, sürdürebilir kalkınma, rekabet üstünlüğü, girişimcilik, aile şirketleri, KOBİ’ler, kriz yönetimi, yenilikçilik gibi konularda çalışmalar yapmıştır.

 

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑