160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Güncel

Dr. Nevzat Doğan, İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği’ne ziyaret etti.

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği’ne ziyaret etti.Dernek Başkanı Celal Filiz ve yönetim kurulu üyeleri tarafından sıcak ve samimi şekilde karşılanan Başkan Doğan “ emekliler bizim

11 Ekim 2018 Saat: 13:40
Dr. Nevzat Doğan, İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği’ne ziyaret etti.
Dr. Nevzat Doğan, İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği’ne ziyaret etti.

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği’ne ziyaret etti.

Dernek Başkanı Celal Filiz ve yönetim kurulu üyeleri tarafından sıcak ve samimi şekilde karşılanan Başkan Doğan “ emekliler bizim başımızın tacıdır” dedi.

SİZİ DAHA İYİ YERLERDE GÖRMEK İSTİYORUZ

Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Dernek Başkanı Celal Filiz, ziyaret için Doğan’a teşekkür ederek “ İzmit Belediye Başkanı olarak sizlerin bizlerin gönlünde ayrı bir yeri var. Türkiye’nin en şanslı emeklileri bizim şehrimizde yaşıyor. Otel konforunda emekli evleri Türkiye’nin hiç bir yerinde yok. Her zaman bizlerin yanındasınız. İzmit’te emekli olmak ayrıcalık. Sizi daha iyi yerlerde, makamlarda görmek en büyük arzumuz” şeklinde konuştu.

VEFALI OLMAK

Başkan Doğan da ziyarette yaptığı konuşmada “ büyüklerimizi, emektarlarımızı, kıdemlilerimizi ziyarete geldik. Hem onların halini hatırını soralım, hem de bizden bir istekleri var mı diye ziyarette bulunduk. Vefa kavramı, Türk milletinin hem geleneğinde, göreneğinde, hem de inancında olan önemli bir değerdir. Ülkeye, şehrine, insanlığa hizmet etmiş insanların daha sonraki hayatlarında da hatırlamak ve yaşamlarına destek verilmesi gerekmektedir. Onların hatırlanarak sık sık ziyaret edilmesi ve bir anlamda onlara vefa gösterilmesi boynumuzun borcudur. Kıdemlilerimize, büyüklerimize, ak saça, ak sakala her zaman hürmet ve saygı vardır. Geçmişte alın teri dökmüş, değerli emektarlarımıza her zaman minnettarız. Allah bundan sonraki hayatlarında da sağlık, sıhhat içeresinde aileleriyle güzel güzel bir ömür geçirmeyi nasip etsin.

HER ZAMAN EMRİNİZDEYİZ

İzmit belediyesi olarak, emeklilerimizin ikinci baharlarını en güzel şekilde geçirmelerini istiyor ve bu konuda önemli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Gerek emekli evlerimiz, gerek onalar için yaptığımız sosyal faaliyetlerimizle onların yanında olduğumuzu hissettiriyoruz. Zaman zaman emeklilerimizle gençlerimizi buluşturarak yeni neslimize vefa duygusunu aşılamak ve pekiştirmek istiyoruz. Bunun için de genç vefa etkinlikleri düzenliyoruz. Her genç Allah nasip ederse yaşlanacak ve emekli olacak. Allah hepimize yaşlanmayı nasip etsin. Sizlerin varlığı, gölgesi bizler için, gençlerimiz için bir güç, bir enerjidir. Geçmişini tanımayanın geleceği olmaz. Biz her zaman sizin emrinizdeyiz” dedi..

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑