160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) SAFİR
SAĞ KENAR - robot
sağ- fotomakineleri

Siyaset

Ellibeş’e ‘Hayırlı Olsun’ Ziyareti

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, Meclis Başkanı Akın Doğan ve beraberindeki Oda heyetiyle birlikte, AK Parti İl Başkanlığı görevine getirilen Mehmet Ellibeş’e ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirdi.

25 Temmuz 2019 Saat: 11:42
Ellibeş’e ‘Hayırlı Olsun’ Ziyareti
Ellibeş’e ‘Hayırlı Olsun’ Ziyareti

KOTO Başkanı Necmi Bulut, Meclis Başkanı Akın Doğan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Hüseyin Gezer, Volkan Yılmaz, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Mikail Kayacı, Meclis Başkan Yardımcısı Hüseyin Avni Aslan, Yönetim Kurulu Üyeleri; Yusuf Erenkaya, İbrahim Atalay, Ömer Efe, Murat Barış, Mehmet Akif Şen ve Yusuf Ziya Uludüz’ün yer aldığı KOTO heyeti, AK Parti İl Başkanlığı görevine getirilen Mehmet Ellibeş’i parti binasında ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletti.

BAŞKAN BULUT: ÜYELERİMİZ HİZMET BEKLİYOR

Ziyarette konuşan KOTO Başkanı Bulut, Başkan Ellibeş ve yeni yönetimine görevlerinde başarılar dileyerek, “Öncelikle hayırlı olsun. Yeni dönemde yeni yönetim. Seçim de bittiğine göre artık çalışma zamanı. Üyelerimiz de hizmet bekliyor. Önceden beri olduğu gibi bu yeni dönemde de iyi diyaloglar içinde olmak istiyoruz. Bizim üyelerimiz için böyle bir misyonumuz var. Tüm kurum ve kuruluşlarla iyi diyalog kurmak ve tam uyum içinde başarılı işler yapmak. KOTO olarak bağcıyı dövmek yerine, tüm üyelerimize üzüm yedirme anlayışımız var. Bu yönde çalışmalar sürdürüyoruz. Ülkemizin daha da refaha kavuşması da bu uyumdan geçiyor. Bu noktada üzerimize düşeni de yapmaya hazırız. Birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde çalışacağız” dedi.

ELLİBEŞ: KOTO’YU ÇOK ÖNEMSİYORUZ

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş de KOTO’nun üyeleri ve kent için çok başarılı projeler yaptığına dikkat çekerek, “Sayın Başkanımız çok mütevazi ama ekip olarak ortaya koydukları performansla çok büyük değer üretiyorlar. Kocaeli Ticaret Odası’nı, her bir ferdini ve sizleri çok önemsiyoruz. Hepimizin niyeti samimi bir şekilde ve topluma hizmet etmek. Hepimizin gayesi daha müreffeh bir Türkiye. Bu hedef doğrultusunda güçlerimizi senkronize birleştirip, bu sinerjiyle ülkemize hizmet edeceğiz. Bu süreçte daha çok birlikteliğe ihtiyacımız var. Bu birlik ve beraberlik için, üyelerinizin daha da güçlenmesi ve geleceğe emin adımlarla yürümesi için üzerimize düşen tüm görevleri yapmaya hazırız. Bu ekonomik terörü de inşallah birlikte aşacağız. Ekonomi yumuşak karnımız. Bizim önceliğimiz Kocaeli. Bu dönem özellikle tartışmadan ziyade ortak projelere imza atacağımız dönem” dedi.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑