160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Röportaj

ERDOĞAN DÜŞMANLIĞINA SAVAŞ AÇTI

 Zaman  zaman Kocaeli Haber Dünyası Haber Merkezi olarak gönüllerde taht kurmuş,unutulmayan kişilerle yaptığımız görüşmeleri siz değerli okurlarımızla paylaşıyoruz.

10 Eylül 2018 Saat: 20:25
ERDOĞAN DÜŞMANLIĞINA SAVAŞ AÇTI
ERDOĞAN DÜŞMANLIĞINA SAVAŞ AÇTI

      ERDOĞAN DÜŞMANLIĞINA SAVAŞ AÇAN ARPAK MAĞDURLARIN KAHRAMANI OLDU!

 Zaman  zaman Kocaeli Haber Dünyası Haber Merkezi olarak gönüllerde taht kurmuş,unutulmayan kişilerle yaptığımız görüşmeleri siz değerli okurlarımızla paylaşıyoruz.Çok değer verdiğim sevgili dostum Ekrem Arpak bey ile yaptığım telefon görüşmesinde ülkesini seven ülkesi için canını vermekten çekinmeyen sevgili dostumuza bir dokunduk bin ah işittik.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığından son derece rahatsız.Yaptığımız görüşmeyi siz değerli okurlarımızla paylaşıyoruz.

2013 yılında kardeşi ile beraber kurdukları ARPAK KARDEŞLER müzik gurubu ve mevsimsiz Türküler albümü ile hızlı bir giriş yapan Ekrem Arpak sonrasında gerek her biri ulusal ve uluslararası basına manşet olan sosyal sorumluluk içerikli klipleri gerek söylemleri gerek ailesine düşkün profili ile tam bir halk sanatçısı olmayı başarmıştı.

Müzik piyasasının mankenlere bir dakikalık klip oyunculuğu için on binlerce euro ödemesine "Asgari ücretin 1.300 lira olduğu yerde bir mankene 20-25 bin euro ödersem vicdanım sızlar!" diyerek Ebru Şallı'ya koyduğu tavırla gönülleri fetheden Arpak sonrasında Yeşilçam efsanesi oldukları halde ilaç alamayacak oyunculara dikkat çekmek için çektiği BİZİZ ve Suriye de DEAŞ terörünü ele alan hala dünyada gerçek bir savaşın ortasında çekilen ilk klip olan HORE ile başta BBC olmak üzere dünya da yankı bulmuştu.

İşte o Arpak son günlerde kalemi ve öyküleri ile olduğu kadar masum olduğuna inandığı ve mahkemelerce aklanmış veya soruşturmaya dahi gerek duyulmadan işlerinden atılmış KHK ve OHAL mağdurlarının sesi oldu!

    TATLISESİ AĞLATAN KALEM!

Aslen Şanlıurfa Siverekli olan Arpak'ın ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses için kaleme aldığı köşe yazısı sosyal medya da büyük yankı bulmuş ve Tatlıses bizzat ağladığını belirterek kendisi ile İzmir de buluşmuştu.

     ERDOĞAN DÜŞMANLIĞINA SAVAŞ AÇTI

Telefon ile kendisine ulaştığım ve benim de yakın dostum olan Arpak'a son günlerde sosyal medya da büyük yankı bulan çalışmasını sorduk.

"Ekrem Arpak; Selçuk Ağabey; oldum olası ülkenin bekasına, huzuruna göz koyan ve özellikle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde dünya devi olmaya doğru giden büyük yürüyüşten rahatsız olan vatan hainlerinin kumpasları bitmek bilmiyor!

Bir milletin gövdesini tankların altına koyduğu ve yüzlerce masumun şehit edildiği hain 15 Temmuz kalkışması, çözüm sürecine çomak sokulması, kur üzerinden yapılan ekonomik darbe girişi ile Türkiye'yi ve Erdoğan'u durduramayacaklarını anlayan bu hainlerin ellerinde avuçlarında kala kala sadece iki hain plan kaldı;

        Türk, Kürt ve Arap kardeşlerimizi birbirlerine düşürmek!

        Bu ülke için gözlerini kırpmadan ölebilecek masum insanlara Fetöcü, PKK'lı damgası vurmak! Böylece halk ile Cumhurbaşkanımız arasında demir perde konulacak ve yaşanan insanlık dışı, yürek burkan dramlar üzerinden Erdoğan düşmanlığını körüklemek istiyorlar. İşte benim mücadelem bu hain ve sinsi plana karşı kendimce bir mücadele vermek.

       BU İNSANLAR MASUM!

       Sözlerine iftira ile işinden atılan KHK ve OHAL mağdurlarının yaşadığı içler acısı dramlar ile devam eden Arpak "Selçuk Ağabey düşünebiliyor musunuz; vatan için göğsünde iki kurşun taşıyan komiserim bir gece tanımadığı birilerinin istifası ile ihraç ediliyor! Bir insanın yaşamı boyunca başına gelebilecek en ağır itham olan vatan hainliği bir yana günden güne yaşanan ekonomik dar boğazın çilesine akrabaların, çevrenin dahi cüzzamlı gibi yaklaşımları da eklenince hayat o insan için yaşanılmaz hale geliyor, yazık, günah değil mi?

       CANIM YANIYOR!

       Takipsizlik kararı alındığı halde görevine iade edilmeyen veya soruşturma gereği dahi duyulmadan vatan haini damgası ile işinden, ekmeğinden edilmiş yüz binlerce mağdurun olduğunu ve her gün kendisine gelen hikâyeler yüzünden adeta canının yandığını dile getiren Arpak'ın ciddi bir iddiası daha var:

       GERÇEKLER CUMHURBAŞKANIMIZA SÖYLENMİYOR!

       Arpak gerek KHK ve OHAL Mağdurlarına gerek ülkede yaşanan diğer sorunlara dair gerçeklerin Cumhurbaşkanına doğru aktarılmadığı fikrinde oldukça ısrarlı ve bu ısrarını da şöyle anlamlandırıyor. Bakınız; siz dünyanın diğer ucundaki mağdurlar için mücadele eden ve dahi Filistinli, Mısırlı mağdurlara gözyaşı döken; dünya karşı çıktığı halde milyonlarca Suriyeli mağdura kucak açan bir dünya liderinin kendi kanından, canından olan insanların yani KHK/OHAL mağdurlarını görmezden geleceğine inanıyor musunuz?

       Ben inanmıyorum ve diyorum ki; 80 milyon ile Cumhurbaşkanımızın arasında tek köprü olan CİMER iletişim kanalı tıkanmıştır! CİMER de halktan gelen şikayetlerin doğru bir şekilde Cumhurbaşkanımıza iletilmediği gibi şikayet edilenlere bilgi sızdırıldığı iddiaları da savımı destekliyor.

      Bakınız; Şanlıurfa Ak Partinin oy kaybetmesinin altındaki nedenlerden biri tam da bu mağduriyetlerin Cumhurbaşkanına anlatılmayışından; olmayan terör örgütleri üzerinden kendilerini kahraman ilan eden çapsız, tefeci, rüşvetçi siyasilerin varlığındandır.

       İşte ben buna karşı çıkıyor ve diyorum ki; Erdoğan düşmanlığı üzerinden halkımın masum insanlarına yaşatılan acılara son verelim. Vatan hainlerinin sinsi planlarını uygulamalarına fırsat vermeyelim ve masum insanların işlerine iade edilmesi ile bu kumpası da bitirelim.

     ÖNYARGI YOK!

     Bu bağlamda Ankara da ziyadesiyle görüşmeler yaptığını ve vatan hainlerinin kasten kamuoyuna yaydığı "KHK ve OHAL" mağdurları cüzzamlı ordusu algısının aksine soruna dair oldukça duyarlılık hissettiğini belirten Arpak; "Şimdi bütün umudum ve mücadelem bumağdur ve masum insanların acılarını, onlar üzerinden halkıma empoze edilmeye çalışılan Erdoğan düşmanlığını Sn. Cumhurbaşkanımıza bizzat anlatabilmek hepsi bu" diyerek sözlerini tamamladı.

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑