160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Siyaset

Fatma Kaplan Hürriyet, Haber Merkezimizde

CHP Kocaeli milletvekili olan ve İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Hürriyet Kaplan, Kocaeli Haber Dünyası Haber Merkezimizi ziyaret etti.

26 Aralık 2018 Saat: 00:01
Fatma Kaplan Hürriyet, Haber Merkezimizde
Fatma Kaplan Hürriyet, Haber Merkezimizde

CHP Kocaeli milletvekili olan ve İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Hürriyet Kaplan, Kocaeli Haber Dünyası Haber Merkezimizi ziyaret etti.

Belediye İş Hanı Doğu Blok  Kat :4 İzmit /Kocaeli Haber Dünyası, haber merkezimizi ziyaret eden başkan adayı Fatma hanımı ağırlamaktan son derece mutlu olduk.

Hürriyet bugüne kadar genel politika yaptı ve de çok  Başarılı bulundu , parti içinde büyük bir konsensüs ile en öne çıkarıldı.

Bundan sonra rotayı yerele çevirip, İzmit’in dinamiklerini hesaba katan, ona göre politika üreten yeni bir yol izlemesi bekleniyor.

2014’te İzmit Belediye Başkan aday adayı olarak ön seçime girdiği için yerele antrenmanlı, o nedenle adaptasyonu çabuk sağlayacağı gözleniyor.

CHP İzmit başkan adayını Fatma  Kaplan Hürriyet  yaptığı açıklamasında”Yerel basın çok önemli bir misyonu yerine getiriyor.Halkın haber alma noktasında internet haber siteleri ilk ayağını teşkil ediyor.

Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.Biz siyasetcilerin halkla entekrasyonunda desteğinizi ve çabanızı biliyorum.

31.Mart 2019 yapılacak olan yerel seçimlerde Merkez ilçemiz İzmit Belediye başkan adaylığım süresinde projelerimizin halkımıza duyurularımızda desteklerinizi bekliyorum. Bu kenti Halkımız ile birlikte yöneteceğiz.

Halkımızın istekleri bizim önceliğimiz olacak”diyerek sözlerini tamamladı.

İmtiyaz sahibi Selçuk Çelebi”Sayın vekilim ve başkan adayım nazik ziyaretinizden dolayı şahsınıza ve ekibinize teşekkür ediyorum.

Çalışmalarınızı titizlikle takip ediyorum.TBMM’deki çalışmalarınızı genel politikada yaptığınız çalışmalarınız ile halkın gönlüne köprüleri kurdunuz.

Şimdi İzmit ilçemize bayan eli değmeli sloganı ile yola çıktınız.Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.Tabi ki yerel basın olarak çalışmalarınıza destek vereceğiz”dedi.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑