160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Kültür

GAZİANTEP GÜNLERİ 2-6 EKİM 2019'DA YAPILACAK

                  MEDENİYETLER ŞEHRİ GAZİANTEP BİR KEZ DAHA KOCAELİ’DE SAHNE ALIYOR KOCAELİ’DE GAZİANTEP GÜNLERİ 2-6 EKİM 2019   Fuarlar günümüzde sadece kalabalıkların akın ettiği, ürünlerin sergilendiği

4 Eylül 2019 Saat: 11:25
GAZİANTEP GÜNLERİ 2-6 EKİM 2019DA YAPILACAK
GAZİANTEP GÜNLERİ 2-6 EKİM 2019'DA YAPILACAK

               

 

MEDENİYETLER ŞEHRİ GAZİANTEP BİR KEZ DAHA KOCAELİ’DE SAHNE ALIYOR

KOCAELİ’DE GAZİANTEP GÜNLERİ 2-6 EKİM 2019

 

Fuarlar günümüzde sadece kalabalıkların akın ettiği, ürünlerin sergilendiği organizasyonlar olarak değil, modern çağların en önemli kültür paylaşım alanlarından ve etkinliklerin bir şölen havasında kutlandığı merkezlerden biri olarak dikkat çekiyor. Artık sınırların kalktığı dünyamızda hem ulusal hem de uluslararası alanda insanların bir araya geldiği, birikimlerini ortaya koyduğu ve paylaştığı, ticaret hacminin çok yüksek olduğu ve bütün bunların yanında büyük bir coşkunun, eğlencenin olduğu, her insanın kendinden bir şeyler bulduğu en önemli organizasyonlardandır.

Bu bilgiler ışığında üçüncüsü düzenlenecek olan ‘’KOCAELİ’DE ANTEP GÜNLERİ’’ 2 – 6 EKİM 2019 tarihleri arasında Kocaeli’deİnterteks Fuar Merkezinde GAZİANTEP Valiliği’nin himayelerinde GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN destekleriyle Gaziantep Dernekleri Konfederasyonu önderliğinde ve Elite Fuarcılık Ltd.Şti. organizatörlüğünde yapılacaktır. Etkinliğin amacı: Gaziantep’i her yönüyle Türkiye’ye tanıtmak, bunun yanı sıra Gaziantep’in ve Gazianteplilerin kalkınmasına katkıda bulunmaktır. İleride bu etkinliğimizi uluslararası alana taşıyıp Gaziantep’in uluslararası tanıtımını sağlamak temel hedefimizdir.

Organizasyonun Amacı

Unutulmaz şehir fuarları arasında ayrı bir önemi olan KOCAELİ’DE GAZİANTEP GÜNLERİ fuarında temel hedefimiz;Gaziantep’imizi, kültürümüzü, gastronomimizi, tarihimizi, medeniyetimizi, yerel yönetimlerimizi, üniversitemizi, sivil toplum örgütlerimizi, yöresel ürünlerimizi, binlerce yılın imbiğinden geçmiş mutfağımızı kısacası sahip olduğumuz tüm değerlerimizi Türkiye’ye tanıtmak ve ulusal arenaya taşımak. 

Organizasyon Öncesi ve Sırasında Yapılacak Tanıtım ve Etkinlikler

Organizasyon öncesi ve sırasında yapılacak tanıtım ve etkinlikler iki aşamalı olarak değerlendirilecektir.

Gaziantep ve Kocaeli illerimizde yapılacak etkinlikler;

 

*Kocaeli’de fuarın bilinirliliğini ve tanıtımınıKocaeli’lerle paylaşmakiçin 100 billboarda, Kocaeli metro istasyonlarındaki 20 adet dijital ekranlara 7 gün süresince ve Gaziantep’te tüm ilçeleri kapsayacak şekilde hem billboardlara hem de şehir girişlerine afişler asılması.

*En az 3 ulusal gazetenin Kocaeli’de ve Gaziantep’teçıkarılan eklerine etkinlik ile ilgili ilan verilmesi.

*Gaziantep’te yerel gazetelerde, radyolarda ve televizyonlarda reklamlar verilmesi. Ayrıca Kocaeli’de en çok dinlenen ve en yoğun dinlenilen saatlerde 5 radyoda uygun aralıklarla duyuru yapılması.

*Yine Kocaeli’de 80.000 adet, Gaziantep’te 50.000 adet el ilanı ve broşür basılıp dağıtılması.

*Yerel ve olabilirse ulusal sanatçılarımızın fuar alanında konserler vermesi.

*Folklor gösterileri, Gaziantep türküleri korosu, fotoğraf sergileri ve buna benzer katılımı arttırıcı ve tanıtımı olumlu etkileyici birçok organizasyon gerçekleştirilecektir.

Siz değerli hemşerilerimizin görüş, öneri ve destekleri ile Gaziantep’imizi Türkiye’ye ve Dünya’ya en iyi şekilde tanıtıp, layık olduğu güzel yerlere taşımak dileğiyle. Etkinlik programı netleştiğinde tüm basın mensubu arkadaşlarla paylaşılacaktır. 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑