160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Güncel

"Gençlerin enerji ve potansiyeline güveniyorum”

Büyükakın,AK Parti İzmit Gençlik Kolları tarafından düzenlenen Yerel Gençlik Muhabbetleri toplantısının bu haftaki konuğu oldu.

13 Aralık 2018 Saat: 13:28
Gençlerin enerji ve potansiyeline güveniyorum”
"Gençlerin enerji ve potansiyeline güveniyorum”

Büyükakın,AK Parti İzmit Gençlik Kolları tarafından düzenlenen Yerel Gençlik Muhabbetleri toplantısının bu haftaki konuğu oldu.

 

"Gençlerin enerji ve potansiyeline güveniyorum

 

AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları tarafından düzenlenen Yerel Gençlik Muhabbetleri toplantısının bu haftaki konuğu oldu. Dr. Şefik Postalcıoğlu Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantıda konuşan Büyükakın, kadın ve gençlerin siyasete katılmasının önemine dikkat çekti, “Türkiye, dünyada hak ettiği konuma gelecekse, bu gençlerin ve kadınların memleket meselelerini dert etmeleri, bu konuda projeler üretmeleriyle mümkün olacaktır” dedi.

 

“GENÇLER VE KADINLAR BU TUZAKLARI YIKTIKLAR”

AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman ve İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan Önümüzdeki dönemde gençlerimizin her birinin birer belediye başkanı gibi her konuda fikirlerine ihtiyaç duyacaklarını vurgulayan Büyükakın, “Katılımcı ve ortak akla dayalı bir belediyecilik yapmak istiyoruz. Bu konuda gençlerin enerjisine ve potansiyeline güveniyorum. Şunu da belirtmeliyim ki her dönemde bizlere tuzaklar kurulsa bile, gençler ve kadınların bu tuzakları yıktıklarını gördük. Etrafında gençlere ve kadınlara yer veren, onlara büyük önem veren Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın kurduğu AK Parti tüm bu oyunlara dirayetle karşı çıkıyor” diye konuştu.

 

“GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ YAKLAŞIMINI ÖNE ÇIKARACAĞIZ”

Önümüzdeki süreçte yapılacak seçimlerin çok önemli olduğunu da söyleyen Büyükakın, Kocaeli’nde yapılan işlerin tamamının planlamasında yer aldığını belirterek “Belediyeciliğin nasıl yapılacağı konusunda bilgi ve tecrübe eksiğimiz yok. Son 15 yılda çok iyi işler yapıldı ve bundan sonra böyle devam edecek. Ancak bundan sonraki süreçte “Gönül Belediyeciliği” yaklaşımını öne çıkaracağız. Kadınlar, çocuklar, dezavantajlı gruplar ile ilgili daha öne çıkan işler yapacağız. Gençlerimizin her birinin her konuda fikrine ihtiyacımız var. Belediyeyi onlarla birlikte ve ortak akılla yöneteceğiz.Onların enerjisine ve potansiyeline güveniyorum.Birlikte güzel işler yapacağız” şeklinde konuştu.

 

“YAPILACAK TÜM İŞLERDE GENÇLERİ DİKKATE ALACAĞIZ”

Geldiğimiz çağ itibariyle belediyeciliğin, ortak akılla hareket ederek ve teknolojik imkânları kullanmak suretiyle önemli hizmetler yapılabileceğini aktaran Büyükakın, şunları söyledi:“Önümüzdeki dönemde gençlerimizin her birinin birer belediye başkanı gibi her konuda fikirlerine ihtiyacımız olacak. Katılımcı ve ortak akla dayalı bir belediyecilik yapmak istiyoruz. Artık dünyada şehirler rekabet ediyor. Bizim bu şehri marka şehir yapmamız gerekiyor. Bu konuda gençlerin enerjisine ve potansiyeline güveniyorum. Sizlerin enerjisiyle ayakta kalıyoruz. Siz bize enerji verdiğiniz müddetçe bizler yorulmayacağız. Yapılacak tüm işlerde gençleri ve geleceği dikkate alarak çalışacağız.”Gençlerin sorularını da yanıtlayan Büyükakın, toplu taşıma ulaşım araçları ve akıllı şehircilik uygulamaları gibi birçok alanda yeni çalışmalar yapacaklarını da aktardı.

 

 

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑