160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Siyaset

Gölcük MHP Aday Aday'ı Sahaya İndi

MHP Gölcük’ün genç, çalışkan, başarılı ismi İbrahim İnanç Çakıroğlu, aday listeleri açıklanmamış olmasınarağmen, sahaya inerek partisinin başarısı için canla başla çalışıyor.

10 Mayıs 2018 Saat: 12:40
Gölcük MHP Aday Adayı Sahaya İndi
Gölcük MHP Aday Aday'ı Sahaya İndi

ADAY ADAYI ÇAKIROĞLU CANLA BAŞLA ÇALIŞIYOR

ÖNEMLİ OLAN PARTİMİZİN BAŞARISI

MHP Gölcük İlçe Başkan Yardımcılığı görevinden milletvekili aday adayı olmak için istifa eden, MHP Gölcük’ün genç, çalışkan ve başarılı ismi İbrahim İnanç Çakıroğlu, aday listeleri açıklanmamış olmasına rağmen, sahaya inerek partisinin başarısı için canla başla çalışıyor. Çakıroğlu esnafları, esnaf odasını ve Harb-İş’i ziyaret ederken, kendisine gösterilen ilgi büyük oldu ve genç ismin milletvekili olmasının ilçemiz için çok faydalı olacağı dile getirildi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Gölcük İlçe Başkan Yardımcılığı görevinden milletvekili aday adayı olmak için istifa eden, MHP Gölcük’ün genç, çalışkan, başarılı ismi İbrahim İnanç Çakıroğlu, aday listeleri açıklanmamış olmasınarağmen, sahaya inerek partisinin başarısı için canla başla çalışıyor. Gölcük’ün sevilen ve sayılan, ülkücü camianın önemli isimlerinden birisi olan Yılmaz Çakıroğlu’nun oğlu olan İbrahim İnanç, 1990 Trabzon Of doğumlu. Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu olan Çakıroğlu’nun aday adaylığı Gölcük’te geniş bir kesimde ses getirirken, gençler arasında da sevinçle karşılandı.

“GÖLCÜK’ÜN MİLLETVEKİLİ OLMALI”

Çakıroğlu, İlçe Başkanı Bilal Çakır ile birlikte esnaf ziyaretleri yaparken, ayrıca ilçemizde sendika ve esnaf odasını da ziyaret ederek, hem kendini tanıttı hem de aday adaylığı ile ilgili süreçte partisinin çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi. Ziyaretler kapsamında Gölcük Esnaf ve Sanatlar Odası Başkanı Necmi Kocaman ve HARB-İŞ Sendikası Gölcük Şube Başkanı Turan Yıldız da ziyaret edildi. Genç vekil aday adayı Çakıroğlu’na çıktığı yolda başarılar dileyen başkanlar, ilçemiz için seçilebilir bir sıradan adayın önemine değindiler ve Gölcük’ün artık milletvekilinin olması gerektiğini dile getirdiler.

“MHP OY PATLAMASI YAPACAK”

Ziyaretler sonrasında gazetemize bir değerlendirme yapan Çakıroğlu, “Ben Milliyetçi Hareketin bir neferi olarak aday listeleri açıklanmamış olsa da, İlçe Başkanımız Bilal Çakır ile birlikte çalışmalarımızı yapıyoruz. Benim için önemli olan partimin başarıdır. Sokakta gördüğüm tablo da insanlar MHP’ye çok yakınlar. Önümüzde ki seçimlerde oy patlaması yapacağımızı düşünüyorum. Bizim duruşumuz başından beri net. İnşAllah çıktığımız bu yolda güzel çalışmalara imza atıp, partimizi Kocaeli ve Gölcük’te en üst seviyeye çıkartacağız” dedi.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑