160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) SAFİR
SAĞ KENAR - robot
sağ- fotomakineleri

Siyaset

GÜLPINAR İSTANBUL DA!

Yerel seçimlerde Ak Partinin Urfa da kazandığı tarihi başarının en önemli mimarlarından Şanlıurfa Milletvekili ve AB Uyum Komisyonu Başkanı M.Kasım Gülpınar aynı rüzgarı İstanbul da estiriyor!

16 Haziran 2019 Saat: 14:10
GÜLPINAR İSTANBUL DA!
GÜLPINAR İSTANBUL DA!

GÜLPINAR İSTANBUL DA!

Yerel seçimlerde Ak Partinin Urfa da kazandığı tarihi başarının en önemli mimarlarından Şanlıurfa Milletvekili ve AB Uyum Komisyonu Başkanı M.Kasım Gülpınar aynı rüzgarı İstanbul da estiriyor!

TÜRKİYE'NİN HER YERİN BÜYÜK KİTLESİ VAR!

Ak Partinin Şanlıurfa da 11 artı Cumhur ittifakının kazandığı Harran ile 12 ilçe ve BŞ belediyesini almasında başrol oynayan Gülpınar aynı seçimler de Adıyaman Samsat ve Kahta seçimleri ve Diyarbakır da da etkin rol oynamıştı.

Gülpınar'ın ağırlığı Siverek, Ceylanpınar, Hilvan, Bozova, Eyyübiye, Viranşehir, Adıyaman, Diyarbakır, Samsat ve Kahta olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanında büyük bir kitlesi olduğu biliniyor!

Ülkede bazı siyasilerin kendi memleketlerinde 50-100 kişiyi toplayarak miting yapamadığı gerçeği ortada iken gittiği her yerde on binlerin sevgi ve coşku ile karşıladığı Gülpınar şimdi de İstanbul da büyük kitlelere hitap ediyor, partisi adına belki de en etkin seçim çalışmasını yapan bölge milletvekili olarak öne çıkıyor.

Bugün İstanbul Ümraniye de geniş katılımlı bir sohbet etkinliğine katılan ve burada Urfa ve Siverekli hemşerilerine seslenen Gülpınar'ın asıl büyük etkinliği 16/06/2019 Pazartesi günü Kirazlı Metro Durağı Medicine Hastanesi Yanı, Bağcılar Belediyesi Engelliler Sarayında yapacağı öğrenildi.

BİNLER AKACAK!

İstanbul da on binlerce seveni olan Gülpınar'ın Bağcılar da binlerce seçmene sesleneveği etkinliğin büyük ses getirmesi bekleniyor.

DEĞİŞİMİN GÖZDESİ!

Özellikle Binali Yıldırım'ın Diyarbakır da yaptığı konuşmalardan sonra Cumhur ittifakının Kürt politikasında gözle görülür yumuşama ve kucaklayıcı yöndeki değişim İstanbul seçimlerinden sonra beklenen kabine ve Ak Parti MKYK ile Genel Merkez değişimleri için gözlerin Gülpınar'a dönmesini sağladı.

EN GÜÇLÜ ADAY!

Uzun yıllardır AB Uyum Komisyon başkanlığını yürüten ve entelektüel alt yapısı, birkaç yabancı dili ana dili gibi konuşması, Fransa ve Romanya dostluk grubu başkanlığı sürecinde gösterdiği başarılar ile batıyı çok iyi analiz eden Gülpınar'ın aynı zamanda Doğu ve Anadolunun dinamiklerine hakim olması onu yeni siyasi iklimde Doğu ve Batı arasında köprü olacak en güçlü aday kılıyor.

Uzun zamandır Doğu ve Güneydoğu Anadoluya hakim bir ismin liderliğine ihtiyaç duyan Ak Partinin o bölgenin son arisyokratlarından olan Gülpınar ile her iki bölgede de yeni bir sinerji yakalayacağını düşünen Ak Parti kurmayları ve bölge halkı büyük bir heyecan ile Gülpınar'ın yeni değişimde etkin rol alacağına inandıkları kabine veya genel başkan yardımcısı olmasını bekliyor.

SÖZLERİ İLE SEÇİME DAMGA VURMUŞTU!

Mehmet Kasım Gülpınar yerel seçimde kullandığı "Emanet Ehil" vurgusu ile adeta yerel seçimlere damga vurmuş, başta İP olmak üzere önce Gülpınar'ı eleştiren muhalefet bile sonrasında kampanyalarını onun sözleri üzerinden yürüterek Gülpınar'ın vicdan, merhamet, hak, hukuka dayalı siyaset anlayışını görmek durumunda kalmıştı.

SIRA DIŞI BİR SİYASETÇİ!

Ancak M.Kasım Gülpınar birçok bilinmeyen yönü ile zaten sıra dışı bir siyasetçi profilini çizerek çok büyük kitlelerin peşinde koştuğu isim olmayı yıllardır sürdürüyor.

*Maaşını yoksul kız çocuklarına bağışlıyor!
*Kırmızı plakalı aracı ve devletin kendisine tanıdığı imtiyazları kullanmıyor!
*Yurt dışı görevlendirmelerde dahi masrafını kendi karşılıyor!
*Binlerce dönüm arazisini fakir fukaranın kullanımına ücretsiz veriyor!

Bütün bunların yanı sıra bugüne kadar adı hiç bir şaibeye karışmayan M.Kasım Gülpınar işte bu yönleri ile halkım umudu ve değişimin yeni gözdesi durumunda.

Etiketler: siyaset,

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑