Seyyar Köfteci yeni
asya enerji
AVB OFİS
MON MEDYA 300 X 160
Kudret Turizm
ŞALGAM ET TAVUKÇULUK 300 X 160
KAZIM KOCAMAN
BNB BİSİKLET 300 X 160
FOTOĞRAFMAKİNALARI 300 X 160
İhbar hattı whatsapp

Güncel

30 YILLIK GEÇMİŞE SAHİP KLİMİK DERNEĞİ İLK ÖDÜLÜNÜ VERDİ

KLİMİK Derneği(Türk Klinik Mikrobiyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları Derneği) 30 yıllık geçmişi ile bu alandaki en önemli dernek olarak bilinmektedir.

12 Nisan 2017 Saat: 13:03
30 YILLIK GEÇMİŞE SAHİP KLİMİK DERNEĞİ İLK ÖDÜLÜNÜ VERDİ
30 YILLIK GEÇMİŞE SAHİP KLİMİK DERNEĞİ İLK ÖDÜLÜNÜ VERDİ

30 YILLIK GEÇMİŞE  SAHİP KLİMİK DERNEĞİ   İLK ÖDÜLÜNÜ VERDİ

 

  Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Öğretim üyesi Prof.Dr. Ayşe Willke Topçu Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde  okumuş ihtisas eğitimini yine Hacettepe Üniversitesi Hastanesinde yapmıştır. Daha sonra Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi nde Yar. Doç .dr ve Profesör olmuştur.1999 yılından bu güne kadarda Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalında çalışmaktadır.   ,Türk Klinik Mikrobiyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları (KLİMİK) Derneği tarafından  verilen 2017 Bilim Ödülüne layık görüldü.

KLİMİK Derneği(Türk Klinik  Mikrobiyoloji ve Enfeksiyon Hastalıkları Derneği) 30 yıllık geçmişi ile bu alandaki en önemli  dernek olarak bilinmektedir.

Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Anabilim Dalı Öğretim üyesi Prof.Dr. Ayşe Willke Topçu aldığı bu ödülü bu alanda yaptığı çalışmalar yanında esas olarak ana başvuru kitabı özelliği taşıyan iki ciltlik 303 yazarlı 208 bölüm içeren ’’Enfeksiyon Hastalıkları ve mikrobiyoloji’’kitabının baş editörü olması nedeniyle almıştır.

Kitap bu yıl güncellenmiş dördüncü baskısını yapmıştır.

 

 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız