çelebi_blş
MONmedia
KOFTECI-Dikey
SALGAMettavuk
RENO
AKparti
Altinoluk
FOTOmakinaları
AVB_Ofis
ZAFERemlak

Siyaset

AK Parti Körfez’den ‘Miting’ Gibi Açılış

AK Parti Körfez İlçe Teşkilatı, ilçe genelindeki seçim irtibat bürolarını açmaya başladı. İlk açılış, Güney Mahallesi Seçim ve İrtibat Bürosu ile gerçekleştirildi.

16 Mayıs 2018 Saat: 13:56
AK Parti Körfez’den ‘Miting’ Gibi Açılış
AK Parti Körfez’den ‘Miting’ Gibi Açılış

İLK SEÇİM İRTİBAT BÜROSU

Tütünçiftlik merkezden açılacak irtibat bürosu önüne kadar mehteran takımı ve yakılan meşaleler eşliğinde gerçekleştirilen yürüyüş sonrası ilk kürsüye çıkan isim Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran oldu. Körfez’deki coşku ve heyecanın 24 Haziran’ın müjdecisi olduğunu belirten Başkan İsmail Baran, “Bu akşam burada ilk seçim irtibat büromuzu açıyoruz. Güney Mahallemizde çok değerli hemşirelerimizle AK Partimizin irtibat bürosu hayırlı olsun.

“OLMASAYDI YAPAMAZDIK”

Hedef; 2023, 2053-2071 diyen, mazlumların temsilcisi olan adam gibi adam Recep Tayyip Erdoğan’a selam olsun. Birlikteliği bozmak isteyenlere fırsat vermeyeceğiz. Bugün Türkiye’de, Kocaeli’de ve Körfez’de güzel şeyler oluyor. Bütün bunların mimarı Cumhurbaşkanımızdır.

Eğer o olmasaydı Körfez Belediyesi olarak yaptıklarımızın çeyreğini yapamazdık” dedi. Başkan Baran, 24 Haziran’ın bir milat olduğunu belirterek, “Körfez, üzerine düşeni yapacaktır” ifadelerini kullandı.

“GÖZLERİNİZDE O IŞIK VAR”

İlçe Başkanı Şener Söğüt de konuşmasına Filistin’de yaşananlara tepkisini dile getirerek başladı. Söğüt, “Rabbim bu mübarek ayda Kudüs’te zulme uğrayanların yar ve yardımcısı olsun. Ben inanıyorum ki; Bir gün atılan taşlar tankları aleve çalacak. İşte o gün İsrail’in yok oluş günü olacaktır. Amerika’yı, katil İsrail’i nefretle kınıyorum” dedi. Söğüt, 24 Haziran’ın önemine değinerek, “24 Haziran’ın zaferini bu kalabalığın kararlı gözlerine bakarak görebiliyorum” dedi.

“COŞKUMUZ GİDEREK ARTACAK”

İlçe Başkanı Söğüt, “24 Haziran seçimleri siyasi tarihimizin beklide en kritik, en önemli seçimlerinden biri. Bu seçimlere teşkilat olarak coşkulu ve heyecanlı başlangıç yaptığımız için bahtiyarım. Bu kalabalık 24 Haziran’a kadar çok daha artarak Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’ye parlamento için en büyük desteği verecektir” ifadelerini kullandı. Söğüt’ün ardından AK Parti Milletvekili Cemil Yaman kürsüye geldi.

İSRAİL LANETLENDİ

Milletvekili Yaman, “AK Parti hareketinin lideri olan Recep Tayyip Erdoğan’a Körfez’den selam olsun” diyerek başladığı konuşmasına; “AK Parti, yalnız bir siyasi parti değildir. AK Parti medeniyetimizin bugünkü temsilcisidir. Recep Tayyip sadece Türkiye’nin değil, bugün yeryüzü mazlumlarının lideridir. Erdoğan dünya zalimlerine dur diyen tek liderdir. Bugün Kudüs’te kardeşlerimizi katleden İsrail ve onun efendisi ABD’yi buradan lanetliyoruz.

“YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR”

AK Parti ile birlikte Türkiye 16 yılda her yönüyle 3,5 kat büyüttü. Yeter mi; Tabiki de yetmez. Yapacak çok daha işimiz var. 24 Haziran akşamı ya bu millet ya kendi ülkesi için hiçbir şey yapmayanları ya da bu ülke için kefen giyerek yola çıkanları seçecek” dedi. Milletvekili Cemil Yaman’ın konuşmasının ardından AK Parti Güney Mahallesi Seçim İrtibat Bürosu’nun açılış kurdelesi kesildi.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑