çelebi_blş
MONmedia
ZAFERemlak
SALGAMettavuk
SEYYARköfteci
BADANA_kenan
iSCAN_REKLAM
FOTOmakinaları

Güncel

“Başkan Ünal Köken’den 15 Temmuz Mesajı”

“Başkan Ünal Köken’den 15 Temmuz Mesajı” Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, 15 Temmuz Darbe girişiminin yıldönümünde bir mesaj yayınladı. Darbe kalkışması duyulduğu andan itibaren demokrasi adına duruş sergileyen Türk

14 Temmuz 2017 Saat: 19:29
“Başkan Ünal Köken’den 15 Temmuz Mesajı”
“Başkan Ünal Köken’den 15 Temmuz Mesajı”

“Başkan Ünal Köken’den 15 Temmuz Mesajı”

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, 15 Temmuz Darbe girişiminin yıldönümünde bir mesaj yayınladı.

Darbe kalkışması duyulduğu andan itibaren demokrasi adına duruş sergileyen Türk halkına şükranlarını sunan Başkan Ünal Köken, elinde silahı olmamasına rağmen tankların, mermilerin önüne kendine atan milletimizden Allah razı olsun dedi.

 

15 Temmuz Gecesinde Boğaziçi Köprüsünün tanklarla kapatılmasının, savaş uçaklarının Ankara ve İstanbul başta olmak üzere, bazı şehirlerde alçak uçuş yapmaya başlamalarının ve bazı şehirlerde tankların sokaklara çıkmasının, darbe girişiminin ilk işaretleri olarak kendini göstermesiyle  Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın milletimizi, ülkesini, vatanını, milletini seven herkesi meydanlara çıkmaya, devletini ve demokrasisini sahiplenmeye davet ettiğini anlatan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, milletimizin vatanımıza karşı yaşanan kalkışma hareketini gösterdiği mücadele ve büyük direniş sonucu sona erdirdiğini ifade etti.

 

“15 Temmuz Gecesi Türk Milleti Destan Yazdı”

Türk milletinin vatanına, bayrağına sahip çıktığını ve onlar için canından vazgeçeceğini bir kez daha tüm dünyaya gösterdiğini vurgulayan Başkan Köken,  hainlerin amaçlarına ulaşamadıklarını ve  Türk Milletinin 15 Temmuz Gecesi bir destan yazdığını belirtti.

 

Türkiye’nin sıkıntıya düşmesini, diz çökmesini, pes etmesini bekleyenleri bugüne kadar sevindirmedik, yarın da sevindirmeyeceğiz diyen Başkan Köken, ülkemizdeki birlik ve beraberliği bozmak isteyen başta FETÖ olmak üzere tüm şer odaklarını bir kez daha nefretle kınıyorum. Rabbim bu milleti, bu ülkeyi ilelebet korusun, muhafaza etsin. Tüm şehitlerimize  Allah’tan rahmet diliyorum dedi.

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑