160x600 ( Sol Reklam 1 ) Çelebi Bilişim
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 1 ) Muhtar Cemil Kanpara
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Siyaset

CHP Aday Adayları Tanıtım Programı

CHP Kocaeli İl Örgütü’nün milletvekili aday adaylarını tanıttığı programda verilen mesaj, listede yer almayı gözetmeksizin herkesin parti için çalışacağı yönünde oldu

14 Mayıs 2018 Saat: 11:10
CHP Aday Adayları Tanıtım Programı
CHP Aday Adayları Tanıtım Programı

CHP Kocaeli İl Başkanlığı Otel Asya’da düzenlediği toplantı ile milletvekili aday adaylarını tanıttı. 44 aday adayından sadece Ferhan Şensoy’un mazeretli olarak programa katılamadığı öğrenildi. Programın açılış konuşmasını yapan CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, 24 Haziran seçimlerinin erken değin baskın seçim olduğunu ifade etti.

BAĞLI KALACAĞIM

Genel merkezden, Kocaeli’deki 13 adayı belirlemek için örgüt içerisinde görüşme yapılması gerektiği yönünde bir yazının geldiğini belirten Sarıbay, “Tüm örgüt kademelerimizle birlikte bir sıralama yapmaksınız 13 isim belirleyeceğiz. Örgütümün kurullarından gelen isimlere bağlı kalacağım” diye konuştu.

ALEYHTE ÇALIŞMA YAPMAYIN

Aday adaylarından, ilçe örgütlerinden gelecek olan listelerde yer alıp almadıkları yönünde soru sormamalarını rica eden Sarıbay, “Hangi liste çıkacak bilmiyorum. Ancak tüm aday adayı arkadaşlarımdan rica ediyorum. Aday olmadığı zaman partimizin aleyhine çalışmayacağına söz versinler” açıklamasında bulundu.

KİMSENİN HAKKI YOK

Tüm aday adaylarının, aday gösterilmişçesine çalışması gerektiğini vurgulayan Sarıbay, “Memleket elden giderken kimsenin ‘Ben olmazsam olmaz’ deme hakkı yok. Herkes konuştuğunun, ettiği lafın nereye gideceğini ölçecek. Sizler aday olmasanız bile bu partinin aday adayısınız. Bu bile büyük şereftir” diye konuştu.

ORTAK MESAJ

Sarıbay’ın açılış konuşmasının ardından aday adayları kendilerini tanıtarak partililere partililere hitap etti. Hazırlanan öz geçmiş sunumları eşliğinde neden başvuruda bulunduklarını açıklayan aday adaylarının verdiği ortak mesaj, listede yer almasalar bile aday gösterilmiş gibi parti için çalışacakları yönünde oldu.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑