çelebi_blş
MONmedia
KOFTECI-Dikey
SALGAMettavuk
RENO
Altinoluk
FOTOmakinaları
AVB_Ofis
ZAFERemlak

Güncel

Çocuklar İçin Çocuklarla Sanat

Kartepe Belediyesi Bilgi Evleri, bir alışveriş merkezinde düzenlenen taş boyama atölyesinde etkinlik gerçekleştirdi. Piri Reis Bilgi Evi ve Emekevler Bilgi Evi öğrencileri “Çocuklar İçin Çocuklarla Sanat” diyerek sanatın her yönünü k

17 Aralık 2017 Saat: 08:21
Çocuklar İçin Çocuklarla Sanat
Çocuklar İçin Çocuklarla Sanat

KARTEPE BELEDİYESİ ÇOCUK KULÜBÜ HAYALLERİNİ TAŞA RESMETTİ

 

Kartepe Belediyesi Çocuk Kulübü geleceğimiz olan çocuklariçin önemli etkinliklere imza atıyor. Son olarak Kartepe Belediyesi Çocuk Kulübü, çocukların hayal güçlerinin gelişmesi için“Çocuklar İçin Çocuklarla Sanat” etkinliği gerçekleştirdi.

 

 

Kartepe Belediyesi Bilgi Evleri, bir alışveriş merkezinde düzenlenen taş boyama atölyesinde etkinlik gerçekleştirdi. Piri Reis Bilgi Evi ve Emekevler Bilgi Evi öğrencileri “Çocuklar İçin Çocuklarla Sanat” diyerek sanatın her yönünü keşfe çıktı. Bu eğlenceli aktivite ile çocukların duygusal ve sosyal yeteneklerinin yanı sıra üreterek algı ve el becerisi yeteneklerinin gelişmesine katkı sağlandı.

 

KARTEPE’DE TAŞLAR DİLE GELDİ

Kartepe Belediyesi Bilgi Evleri, çocukları sanatın renkli, eğlenceli ve hayal dünyasını geliştiren yönlerini keşfedecekleri taş boyama sanatı aktivitesiyle buluşturdu. Taş boyama sanatının en büyük özelliği, hayal gücünü, yaratıcılığı ve el becerilerini birleştirerek taşlar üzerinde resim yapmak ve rengârenk boyamaktır. Her yaşa hitap eden bu sanat özellikle çocukların ilgisini çekiyor.

 

KALİTELİ ZAMAN GEÇİRDİLER

Çocuklar, seçtikleri taşların her birini hayal güçlerini kullanarak bir nesneye benzetmek için taşları boyadılar. Hayallerini, umutlarını, sevinçlerini taşa resmeden çocuklar, sanat ve eğlence dolu kaliteli zaman geçirdiler. Kartepe Belediyesi Bilgi Evleri öğrencileri, her hafta farklı bir sanatla buluşturmaya devam edecek.

 

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑