Seyyar Köfteci yeni
AVB OFİS
MON MEDYA 300 X 160
Körfez Dalgıç
ŞALGAM ET TAVUKÇULUK 300 X 160
ÇELEBİ BİLİŞİM 300 X 160
Zafer Emlak Yeni
FOTOĞRAFMAKİNALARI 300 X 160
İhbar hattı whatsapp

Siyaset

“İSU canımızdan bezdirdi”

SP Derince İlçe Başkanı İlhan, “İSU’nun Derince’de yapmış olduğu alt yapı çalışmaları milleti canından bezdirdi” diye konuştu

13 Şubat 2018 Saat: 13:30
“İSU canımızdan bezdirdi”
“İSU canımızdan bezdirdi”

“İSU canımızdan bezdirdi”

SP Derince İlçe Başkanı İlhan, “İSU’nun Derince’de yapmış olduğu alt yapı çalışmaları milleti canından bezdirdi” diye konuştu

Saadet Partisi Derince İlçe Yönetimi haftalık toplantısını yaptı. Bir haftalık çalışmaların değerlendirildiği ve raporların alındığı toplantıda konuşan İlçe Başkanı İbrahim İlhan İSU’nun Derince de yapmış olduğu alt yapı çalışmalarının milleti canından bezdirdiğini söyledi.

Başkan İlhan, “Alt yapı çalışmaları gecikmelide olsa mutlaka yapılmalıdır. Ancak uzun süreli dağınık ve kontrolsüz çalışmalar yazın tozdan kışın ise çamur ve çukurdan yaya ile araç trafiğini huzursuz etmiştir. Yapılan işçiliği ve kullanılan dolgu malzemesini kontrol eden bir mekanizmayı da göremiyoruz. Sorumlu birim kontrolü ele alınmalıdır” dedi.

Belediyelerdeki taşeron işçilerin durumuna da değinen ilçe başkanı İbrahim İlhan, “ Taşeron işçilerin sorunu acil çözülmeli. Belediyelerde kadro bekleyen taşeron işçilerin tedirginliği devam ediyor. Bu işçilerin tamamı kadroya alınmalı ücret dengesizliği de yeni bir düzenleme ile giderilmelidir.  Kadrolu işçilerin maaşlarının yoksulluk sınırlarının altında olduğu düşünülürse aynı işi yapan taşeron işçilerde aynı ücreti almalıdır. Çalışanlar yerelde ve genelde iktidar olmanın hiçbir avantajını görememiştir. Taşeron işçiler yoksulluk sınırının altında maaş almaya devam etmektedirler. Sorunun çözümü üretimin artışı ve kaynakların doğru kullanılmasından geçiyor.  Çözümün adresi Saadet Partisi ve Milli Görüş anlayışıdır” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız