çelebi_blş
MONmedia
KOFTECI-Dikey
SALGAMettavuk
RENO
Altinoluk
FOTOmakinaları
AVB_Ofis
ZAFERemlak

Yaşam

Kandıralılar davet turu yaptı

Kocaeli Kandıralılar Derneği 25.kuruluşunu kutlama davetiyeleri dağıtıyor

12 Ocak 2018 Saat: 11:53
Kandıralılar davet turu yaptı
Kandıralılar davet turu yaptı

Kandıralılar davet turu yaptı

Kocaeli Kandıralılar Derneği 25.kuruluşunu kutlama davetiyeleri dağıtıyor

Ziyaretlerle ilgili bilgi veren Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanı Prof.Dr. Mehmet Bayrak, "11 Ocak 1994 tarihinde İzmit’te faaaliyete geçen Kocaeli Kandıralılar Derneği 25. yıl kutlaması 17 Ocak 2018 Çarşamba günü Saat: 19:00'da Otel Asya’da olacak. Bestekar Amir Ateş ile Klarnet Üstadı Türkan Kandıralı ve saz arkadaşlarının yer alacağı, Kocaeli’nin en eski siyasetçisi Erol Köse'nin de yeni şarkılarını seslendireceği ve Eğitimci Bekir Taşçı, Kocaeli Elektrik Teknisyenleri Odası Başkanı Mustafa Kocagöz, Kandıra Musti'de Yönetici Mustafa Tımaç, Sinema Sanatçısı Turhan Bayrak ve İşletmeci Yakup Akyıldız'a teşekkür plaketlerinin takdim edileceği programa Kandıralı hemşerilerimizi ve Kandıra'yı sevenleri davet ediyoruz.

Bugün, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz'ı makamında ziyaret ettik. Önce yeni görevinde başarılar dileyerek, davetiyemizi de takdim ettik. Sonrasında KOÜ'de Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkan Yardımcılığı görevine atanan 9.Başkanımız Erdoğan Alkan'ın oğlu Yrd.Doç.Dr. Atakan Alkan'ı tebrik ettik. Kuruluştan günümüze bütün faaliyetlerimize katılan eski Kandıra MYO Müdürümüz Prof.Dr. Yusuf Bayraktutan ziyaretinden sonra hemşerimiz PTT Bekirpaşa Müdürü İbrahim Turan'a davetiye bırakıldı" dedi.

Ziyaretlere, Prof.Dr. Mehmet Bayrak başkanlığında, Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanları,Günay Gülcü, Erdal Baykara, Recep Yıldız ve Erdoğan Alkan, Denetim Kurulu Başkanı Ahsen Okyar, Yönetim Kurulu üyesi Salim Yaşar ve İbrahim Üzmez katıldı.

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑