çelebi_blş
MONmedia
KOFTECI-Dikey
SALGAMettavuk
RENO
Altinoluk
FOTOmakinaları
AVB_Ofis
ZAFERemlak

Teknoloji

Kocaeli Bilişim Fuarı açıldı

Türkiye’nin büyüme potansiyeline sahip bilişim ve iletişim teknolojileri, Uluslararası Fuar Merkezi’ndeki Kocaeli Bilişim Fuarı’nda görücüye çıktı

23 Kasım 2017 Saat: 15:03
Kocaeli Bilişim Fuarı açıldı
Kocaeli Bilişim Fuarı açıldı

Kocaeli Bilişim Fuarı açıldı

Türkiye’nin büyüme potansiyeline sahip bilişim ve iletişim teknolojileri, Uluslararası Fuar Merkezi’ndeki Kocaeli Bilişim Fuarı’nda görücüye çıktı

Kocaeli’ni bilişimin ana belleği konumuna getirmek için projeler üreten Büyükşehir Belediyesi’nin organize ettiği Kocaeli Bilişim Fuarı kapılarını açtı. Açılışa Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ile bilişim tutkunları katıldı. Fuar 23-26 Kasım tarihlerinde Uluslararası Fuar Merkezi’nde 10.00-18.00 saatleri arasında açık kalacak.

İLK VE TEK BİLİŞİM FESTİVALİ

Türkiye'nin ilk ve tek Bilişim Festivali niteliğindeki Kocaeli Bilişim Fuarı’nda dev teknoloji firmalarının yanı sıra bilişimin dahi isimleri bir araya geliyor. Sektöründe bir adım öne geçmek isteyen firma sahipleri, Kocaeli Bilişim Fuarı’nda dijital çözüm ortaklarıyla buluşuyor; bilişim tutkunları gelişen dijital dünyayı, öncü teknolojileri ve hayatı kolaylaştıran yenilikleri keşfediyor.

TATLI ROBOT SANBOT SELAMLADI

Kocaeli Uluslararası Fuar Merkezi’nde saat 11.00’de yapılan törende katılımcılara tatlı robot Sanbot bir sürpriz yaptı. Sahnede katılımcıları selamlayan Sanbot, Kocaeli’de böyle bir fuarda buluşmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti. LED dans gösterisiyle devam eden törende Başkan Karaosmanoğlu, Vali Aksoy ve Başbakan Yardımcısı Işık’ı konuşmaları yapmaları için sahneye yine insansı robot Sanbot davet etti.

 

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑