Seyyar Köfteci yeni
AVB OFİS
MON MEDYA 300 X 160
Körfez Dalgıç
ŞALGAM ET TAVUKÇULUK 300 X 160
ÇELEBİ BİLİŞİM 300 X 160
Zafer Emlak Yeni
FOTOĞRAFMAKİNALARI 300 X 160
KAZIM KOCAMAN

Güncel

KOU Hastanesi Eğitimleri İle İlkleri Yapıyor

Kocali Üniversitesi Arastırma ve Uygulama hastanesi ilklerinden birini yapıp tüm 2016 yılı kaspsayan hemşirelerimizin faliyet raporlarının açıklamasını gercekleştirdı.

27 Şubat 2017 Saat: 10:41
KOU Hastanesi Eğitimleri İle İlkleri Yapıyor
KOU Hastanesi Eğitimleri İle İlkleri Yapıyor

TÜRKİYEDE İLKLERDEN  BİRİ HEMOVİJİLANS HEMŞİRELİĞİ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİNDE

    Kocali Üniversitesi Arastırma ve Uygulama hastanesi ilklerinden birini yapıp tüm 2016 yılı kaspsayan  hemşirelerimizin faliyet raporlarının açıklamasını gercekleştirdı.

   Hatane konferans salonunda düzenlenen toplantıya tıp fakültesi dekanı Prof.Dr.Nihat.Zafer Utkan,hastane bashekimi Prof.Dr.Nuh Zafer UTKAN,Hastane hemşire hizmetleri müd.Gonca İlter  ve tüm hemşireler katıldı.

Faliyet raporunu Hemşire Hizmetleri Müdürü Gonca İlter sundu,sunumunda yeni baslayan hemşirelerin oryantasyonu,kurumda çalışan hemşirelerin dağılımı,bölümlere ait 62 tane hizmet içi eğitimi bunların dışında 11 adet genel eğitim yapıldığını,sosyal programlar ve kongre katılımlarınıtez çalışımlarını,makale sunumlarını hasta ve hasta yakını eğitimlerini,ekg kurslarını ve dada bir çok eğitim programından bahsedildi.

Gonca İlter sözlerine devam ederek KANBAN SİSTEMİ(Tam Zamanında Üretim ortamında malzeme hareketlerinin kontrolü aracılığıyla kullanılan bir çizelgeleme yaklaşımı)nin pilot bölge olan ortopedi ve genel cerrahi servislerinde basatıldığının 2017 yıllında tüm hastanemizde uygulamaya geçirilmesinin hedeflendiğini anlattı ,

 Hasta ve hasta yakınlarının çalışan memnuniyetine odaklı bir yönetim anlayışına  sahip olduğunu sık sık hatırlatan Gonca İlter Hemovijilans Hemşireliğinin Türkiyede ilk defa kurumumuzda başlatıldığı bildirildi.

Hastane bashekimi Prof.Dr.Zafer CANTÜRK yapılan bu çalışmaları dikkatle izlediğini bu tür çalışmalarının hepimize yenilikler katacağinı belirti ve bizler birer bütünüz ifadesinde bulundu ,hemşire hizmetleri müdürüne ve tüm hemşirelerimize  teşekkürlerini sundu bu zor görevinizde basarılarınızın devamını  dilerim deyip sözlerini bitirdi.

2016 yılı hizmet içi eğitim programlarında görev alan sunum yapan 64 hemşiremize teşekkür belgeleri Bashekim Prof.Dr.Nuh.Zafer Cantürk ve hemşire hizmetleri müd.Gonca İlter tarafından taktim edildi.

 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız