160x600 ( Sol Reklam 1 ) Çelebi Bilişim
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Sağlık

KOÜ Hastanesine Anlamlı Ziyaret

Kocaeli Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi güzel bir olaya yine ev sahipliği yaptı. Kocaeli’nde yasayan Ayşegül CAN evli ve iki tane güzel çocukları olan annedir.

7 Nisan 2017 Saat: 15:26
KOÜ Hastanesine Anlamlı Ziyaret
KOÜ Hastanesine Anlamlı Ziyaret

Ayşegül Hanım hobi olarak yaptığı el emeği ürünler için 17 kişiden oluşan bir grup kurmuş. Bu grup, örgü ile imal ettikleri oyuncakları ve çeşitli eşyaları ile güzel olaylara vesile oldular. Bir gün yaptıkları bu oyuncakları çocuk esirgeme kurumuna ve hastanelerin hematoloji - onkoloji bölümünde yatan çocuklara ulaştırmak istemişler. Ayşegül Hanım kardeşini kısa bir süre önce kaybetmiş ama yüreğinde hematoloji ve onkolojide yatan çocuklara ulaşıp kaybettiği kardeşinin acısını onlara sarılarak biraz olsun hafifletmek istemiş.

Ayşegül Hanım, Hastane Müdürü Hakan BEKAR ve Hemşirelik Hizmetleri Müdürü Gonca İLTER ulaşarak böyle bir faliyette bulunmak istediğini ifade etmiş. Memnuniyetle karşılanmış ve gerekli izinler alındıktan sonra tamamen el örgüsü olan 21 oyuncak tek tek paketlenip Ayşegül CAN tarafından Kocaeli Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesinin Hematoloji ve Onkoloji Bölümü’ne dağıtımı gerçekleştirilmiştir.

Kocaeli Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Zafer CANTÜRK bu güzel olayın herkese örnek olmasını belirterek, teşekkürlerini ilettiler. Biz de kendilerini kutluyor ve başarılarının devamını diliyoruz diye belirtti.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑