UMRE
çelebi_blş
KOFTECI-Dikey
MONmedia
SALGAMettavuk
RENO
Mehmetali paşa adayı iilanı
KOTO VEFAT İLANI REKLAM
FOTOmakinaları
AVB_Ofis
ZAFERemlak

Spor

Kupayı Kazanarak Kocaeli’ne,Getirdiniz

Isparta’da organize edilen 2017-2018 sezonuTürkiye Kadınlar Basketbol Ligi (TKBL) Federasyon Kupası final maçında şampiyon olan İzmit Belediyespor Kadın Basketbol takımısporcuları Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’u ziyaret ettiler.

9 Şubat 2018 Saat: 16:28
Kupayı Kazanarak Kocaeli’ne,Getirdiniz
Kupayı Kazanarak Kocaeli’ne,Getirdiniz

TKBL FEDERASYON KUPASI ŞAMPİYONU İZMİT BELEDİYESPOR KADIN BASKETBOL TAKIMI KOCAELİ VALİSİ HÜSEYİN AKSOY’U ZİYARET ETTİLER

 

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından Isparta’da organize edilen 2017-2018 sezonuTürkiye Kadınlar Basketbol Ligi (TKBL) Federasyon Kupası final maçında şampiyon olan İzmit Belediyespor Kadın Basketbol takımısporcuları Kocaeli valisi Hüseyin Aksoy’u ziyaret ettiler.

Ziyarette; Gençlik ve Spor  İl Müdürü Muzaffer Çintımar,İzmit Belediyespor Kulüp Başkanı Erdoğan Şentürk, Başkan Yardımcısı Rakıf Yel, Genel Menajer Emre Ercanlı, Kulüp Sekreteri Burçin Erez, Takım menajeri Onur Berber, Baş Antrenör Mert Köprücü, Yardımcı Antrenör Enes Akdilek ve Şampiyon İzmit Belediyespor Kadın Basketbol takımısporcuları katıldılar.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintımar, Şampiyon İzmit Belediyespor Kadın Basketbol takım  sporcularını Sayın Valimize  tanıtarak, bilgi sunumunda bulundu ve  kabullerinden dolayı teşekkür etti.

Valimiz Sayın Hüseyin Aksoy’un yapmış olduğu konuşmalarında; “Kupayı kazanarak Kocaeli’ne, İzmit’e getirdiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Sporda kazanmakta kaybetmekte vardır ama herkesin ortak arzusu kazanmak ve başarılı olmaktır. Bu noktada sizler başarıyı bu kupayı getirerek gösterdiniz. Daha önce Muğla, Mersin, Samsun ve Diyarbakır Valilikleri görevinde bulundum. Özellikle Mersin ve Samsun kadın basketbolu konusunda kulüpler vardı ve yoğun bir şekilde mücadelelerini sürdürüyorlardı. Kocaeli’nde de böyle bir basketbol takımının bulunmuş olmasından dolayı memnun oldum. Bu yönde sporun farklı alanlarda ve kadınlarımızın da sporun içerisinde aktif olarak yer almalarından fırsat yaratan çalışmadan Kocaeli’nde sizler ortaya koydunuz. Türkiye Kupasını getirmiş olmak önemli ve bu motivasyonunuzu en üst noktalara taşıyacaktır. Temennimiz ise süper lige çıkmanızdır. Bu kararlılıkla ve bu motivasyonla olacağına inanıyorum çünkü Türkiye kupasına kalabilecek gücü ortaya koyabildiğinize göre Süper Lige çıkabilirsiniz diye inancımız tamdır.” diyen Sayın Valimiz,başarılarından dolayı tebrik ederek, ziyaretlerinden  duyduğu memnuniyeti belirtti.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑