çelebi_blş
MONmedia
KOFTECI-Dikey
SALGAMettavuk
RENO
AKparti
Altinoluk
FOTOmakinaları
AVB_Ofis
ZAFERemlak

Spor

Mehmet Ellibeş, basketbolcuları yolcu etti

Gölcük Belediyespor Basketbol takımı Tekirdağ’a uğurlandı

13 Mart 2018 Saat: 15:11
Mehmet Ellibeş, basketbolcuları yolcu etti
Mehmet Ellibeş, basketbolcuları yolcu etti

Mehmet Ellibeş, basketbolcuları yolcu etti

Gölcük Belediyespor Basketbol takımı Tekirdağ’a uğurlandı

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından 12-17 Mart 2018 tarihleri arasında Tekirdağ’da yapılacak olan U 16 Erkek Basketbol 1. Bölge Şampiyonası’na katılmak üzere Gölcük Belediyesi önünde yolcu edildi.

Tekirdağ’da yapılacak olan Bölge Şampiyonasında ilimizi temsil edecek olan Gölcük Belediyespor Kulübü U 16 Basketbol takımı Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Başkan Yardımcıları Levent Değirmenci, İbrahim Tektaş ve Belediye daire müdürleri tarafından uğurlandı. Uğurlama sırasında sporcuların moral ve motivasyonun yüksek olduğu görülürken, Gölcük Belediyesi’ne verdiği desteklerden dolayı teşekkür edildi.

“İLİMİZİ TEMSİL ETMENİN GURURUNU YAŞAYIN”

Uğurlama sırasında basketbolculara konuşma yapan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, “İlimizi temsilen gidiyorsunuz. Bunun sorumluluğu üzerinize bir yük olmasın aksine sizin için bir gurur kaynağı olmalı. Bir bölgeyi temsil etmek zor bir görev aslında ama siz gençsiniz gelecekte daha zor ve yoğun sorumluluklarla kalacağınızı biliyorsunuz. Sporda ilk önceliğiniz ahlaki olmak, centilmence davranmak olmalıdır. Ondan sonra başarı kendiliğinden gelecektir.  Başarının gelebilmesi sistemli çalışmaya, hocalarımızın, teknik ekibimizin verdiği teknik ve taktiği uygulamaya bağlı. Siz alın terinizi dökersiniz, mücadele edersiniz sonuç ne çıkarsa da takdir-i ilahikabulümüzdür. Öncelikle dediğim gibi etik kurallara dayalı olarak mücadelenizi yapın Kocaeli ve Gölcük’ü temsil etmenin onurunu yaşayın bize de yaşatın. Yolunuz açık olsun sağlıcakla gidin, sağlıcakla dönün. İnşallah dönüğünüzde de kupayla karşılarız sizleri” dedi.

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑