çelebi_blş
MONmedia
KOFTECI-Dikey
SALGAMettavuk
RENO
Altinoluk
FOTOmakinaları
AVB_Ofis
ZAFERemlak

Güncel

Muhtarlar bir kez daha buluştu

Gölcük’te aralık ayı muhtarlar toplantısı gerçekleştirildi

7 Aralık 2017 Saat: 12:12
Muhtarlar bir kez daha buluştu
Muhtarlar bir kez daha buluştu

Muhtarlar bir kez daha buluştu

Gölcük’te aralık ayı muhtarlar toplantısı gerçekleştirildi

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş yönetiminde yapılan olağan mahalle muhtarları aralık ayı toplantısı Gölcük Belediye Sanat Galerisi Çok Amaçlı toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş Başkanlığı’nda gerçekleştirilen toplantıya, Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci, Muhtarlar Derneği Başkanı Bilge Saral ve Mahalle Muhtarları katılım gösterdi.

Aralık ayı toplantısında mahalle muhtarları sırayla söz alarak kendi bölgelerindeki sorunları, sıkıntıları, halkın istek ve taleplerini anlatarak çözüm üretilmesi noktasında görüş belirttiler. Bunun yanı sıra muhtarlar, mahalle sakinlerinin istek ve taleplerini, ihtiyaç görülen veya varsa eksiklikleri çözüme kavuşturulması adına Başkan Ellibeş’e iletti.

Başkan Ellibeş, “Çalışmalarımızı yaparken siz değerli muhtarlarımızın da sorunlarını, fikir ve düşüncelerini dinledikten sonra yaptığımız çalışmalarla yaşadığımız kente daha iyi hizmetlerin yapılmasını hep birlikte sağlayacağız. Siz muhtarlarımızı mahallelerinizin sorunlarını ve ihtiyaçlarını belirleyip bize iletmenizden ötürü tebrik ediyorum. Sizlerin bu duyarlı davranışınız sayesinde, bir birliktelik içerisinde tüm sorunların üstesinden bundan önceki süreçlerde olduğu gibi, bundan sonra da kolayca geleceğiz. Bu vesileyle de emek veren tüm muhtarlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑