Seyyar Köfteci yeni
AVB OFİS
MON MEDYA 300 X 160
Körfez Dalgıç
ŞALGAM ET TAVUKÇULUK 300 X 160
ÇELEBİ BİLİŞİM 300 X 160
Zafer Emlak Yeni
FOTOĞRAFMAKİNALARI 300 X 160
KAZIM KOCAMAN

Güncel

Öğretmenlerimiz her şeyin en güzeline ve iyisine layıklar

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, 24 Kasım Öğretmenler günü sebebiyle ortaokulu okuduğu Gazi Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek eğitimcilerin gününü kutladı.

25 Kasım 2017 Saat: 07:15
Öğretmenlerimiz her şeyin en güzeline ve iyisine layıklar
Öğretmenlerimiz her şeyin en güzeline ve iyisine layıklar

DOĞAN’DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜNDE ANLAMLI ZİYARET  

 

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan,  24 Kasım Öğretmenler günü sebebiyle ortaokulu okuduğu Gazi Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek eğitimcilerin gününü kutladı.  Bu anlamlı günde öğretmenleri yalnız bırakmayan Başkan Doğan, onlara karanfil hediye etti.  

 

Gazi Anadolu Lisesini Müdürü Zeki Koyun tarafından karşılanan Başkan Doğan, öğretmenlerle uzun uzun sohbet etti.   Başta Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerin gününü kutlayan Doğan, “Gazi Anadolu Lisesi benim ortaokulu okuduğum çok değerli bir okulumuzdur.  Bu anlamlı günde bu okulda olmak benim için ayrı bir önem taşıyor.   Öğretmenlerimiz, ülkemizi geleceğe taşıyan çok değerli varlıklarımız, geçmişin öğreticisi, geleceğin kurucusudur. Ben de bir yönetici, bir baba olarak çocuklarımızı yetiştiren tüm öğretmenlere teşekkür ediyorum. Öğretmenlerimiz her şeyin en güzeline ve iyisine layıklar” dedi.

Ziyaretinde geçtiğimiz günlerde kurulan, geçmişten günümüze gelen eğitim materyallerinin ve öğrenci arşivlerinin yer aldığı Gazi Anadolu Lisesi müzesini de gezen Başkan Doğan, okulda ki öğrencilik yıllarına gitti.

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan,  öğretmenler günü sebebiyle ortaokulu okuduğu Gazi Anadolu Lisesini ziyaret ederek öğretmenlerin gününü kutladı.

 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız