çelebi_blş
KOFTECI-Dikey
SALGAMettavuk
RENO
iSCAN_REKLAM
FOTOmakinaları
AVB_Ofis
ZAFERemlak

Sağlık

Okan Üniversitesi Hastanesi, Tuzlaspor’un sağlık sponsoru oldu!

“Her İşin Başı Sağlık Dediğin O An!” sloganıyla yola çıkan, uluslararası standartta hizmet veren Okan Üniversitesi Hastanesi, Tuzlaspor’un sağlık sponsoru oldu!

12 Ekim 2017 Saat: 00:38
Okan Üniversitesi Hastanesi, Tuzlaspor’un sağlık sponsoru oldu!
Okan Üniversitesi Hastanesi, Tuzlaspor’un sağlık sponsoru oldu!

OKAN ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ

TUZLASPOR’UN SAĞLIK SPONSORU OLDU!

 

 

“Her İşin Başı Sağlık Dediğin O An!” sloganıyla yola çıkan, uluslararası standartta hizmet veren Okan Üniversitesi Hastanesi, Tuzlaspor’un sağlık

sponsoru oldu!

 

 

Okan Üniversitesi Hastanesi, yapılan anlaşma ile Tuzlaspor’a, Türk futbolunda yükseliş sürecinde destek olmayı ve bölgemizde sağlıklı yaşam bilincini yaygınlaştırmayı hedefliyor.

İki kurum arasında önemli bir sinerji yaratacak sağlık sponsorluğu anlaşmasının,
11 Ekim 2017 tarihinde Okan Üniversitesi Hastanesi’nde gerçekleştirilen imza törenine, Okan Üniversitesi Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Can Özkan Okan, Okan Üniversitesi Hastanesi Genel Müdürü Yrd. Doç. Dr. Alper Tunga Demiarslan, Okan Üniversitesi Hastanesi Yöneticileri, Tuzlaspor Yönetim Kurulu Başkanı Murat Erdoğan ve Yönetim Kurulu Asil Üyeleri Ümit Davala, Ömer Erdoğan, Cihan Haspolatlı, Yıldıray Baştürk katıldı.

İmza töreninin ardından konuşan Okan Üniversitesi Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Can Özkan Okan, “Çocuklar ve gençlerimizin sağlıklı yaşam bilinci ile büyümeleri, spor ile iç içe yaşamaları çok önemli. Tuzlaspor, kadrosu çok genç bir alt yapıdan oluşmakta ve bölgenin yükselen değerleri arasında. Her iki kurum için de önceliğimiz sağlıklı yaşam olduğu için bu işbirliğinin anlamı çok yüksek. Bugün, burada bir arada olmaktan heyecan ve mutluluk duyuyoruz. Murat Erdoğan, Ümit Davala, Ömer Erdoğan, Cihan Haspolatlı, Yıldıray Baştürk gibi Türkiye’nin kıymetli futbolcularının, yönetimi devralması ile yeni bir döneme başlayan Tuzlaspor’u bölgenin en güçlü hastanesi olarak her zaman destekliyoruz ve daima destekleyeceğiz” ifadelerinde bulundu.

Tuzlaspor Yönetim Kurulu Başkanı Murat Erdoğan, “Tuzlaspor'un başlıca ilkelerinden olan sporcu sağlığı konusunda bize tam kapsamlı koşulsuz desteği olan Okan Üniversitesi Hastanesi’ne teşekkürü borç biliriz. Bundan sonraki süreçte kurumsal işbirliği konusunda anlaşmaya varmamızdan dolayı mutluluk duyuyoruz. Bu mutluğumuza eşlik eden tüm misafirlerimize teşekkür ederiz’’ dedi.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑