Seyyar Köfteci yeni
ŞALGAM ET TAVUKÇULUK 300 X 160
AVB OFİS
MON MEDYA 300 X 160
Pekin Emlak
Zafer Emlak Yeni
FOTOĞRAFMAKİNALARI 300 X 160
ÇELEBİ BİLİŞİM 300 X 160

Sağlık

RİTMİNİ TANI HASTANI KORU

      RİTMİNİ TANI HASTANI KORU      Kocaeli Üniversitesi araştırma ve Uygulama Hastanesi Hemşire Hizmetleri  Müdürlüğü tarafındandan düzenlenen EKG eğitim sertifikası verildi. EKG eğitim sertifikasına ve verilen eğitime

27 Mart 2017 Saat: 10:19
RİTMİNİ TANI HASTANI KORU
RİTMİNİ TANI HASTANI KORU

      RİTMİNİ TANI HASTANI KORU 

 

 

Kocaeli Üniversitesi araştırma ve Uygulama Hastanesi Hemşire Hizmetleri  Müdürlüğü tarafındandan düzenlenen EKG eğitim sertifikası verildi. EKG eğitim sertifikasına ve verilen eğitime çevre hastaneler den de çok fazla ilgi gösterildi.

EKG sertifika pragramı iki gün boyunca devam etti bu sertifika programına Derince Eğitim Hastanesi ,Seka  Devlet Hastanesi,Özel Cihan Hastanesi,Özel Aile Konak Hastanesi,Körfez Marmara Hastanesi,Medikal park,Kocaeli Üniversitesi sağlık bilimleri Fakültesi, Kocaeli Üniversitesi araştırma ve Uygulama Hastanesi Hemşireleri katılım sağladı.

EKG kalp kasının ve sinirsel iletim sisteminin çalışmasını incelemek üzere kalpte meydana gelen elektriksel faaliyetin kaydedilmesidir Hemşire Hizmetleri  Müdürü Gonca Ilter bu Kursun amacı Özellikle Yoğun Bakım  Ünitesinde ve kliniklerdeki  çalışan hemşirelerin  EKG hasta takip   bilgisini artırmak daha nitelikli olmasını sağlamaktır dedi.

Kursun sonunda Kocaeli Üniversitesi araştırma ve Uygulama Hastanesi Bashekimi Prof.Dr.Nuh.Zafer CANTÜRK Konuşma yaparak aldığımız bilgiler sürekli unutuluyor bu bilgileri sürekli yenilemek lazım eğitimin her alanda şart olduğunu düşünüyorum kursiyerleri tek tek tebrik edip sertifikalarını Kocaeli Üniversitesi araştırma ve Uygulama Hastanesi Hemşire Hizmetleri  Müdürü Gonca İLTER le beraber taktim etti.

Kursu ortak buldukları sloganla bitiren kursiyerler RİTMİNİ TANI HASTANI KORU  dediler.

 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız