çelebi_blş
KOFTECI-Dikey
MONmedia
SALGAMettavuk
Mehmetali paşa adayı iilanı
AVB_Ofis
ZAFERemlak

Güncel

Şebnem Sungur'un Sosyal Sorumluluk Projesi Göz Doldurdu

Organizasyon Komitesinin başkanlığını Şebnem Sungur'un sürdürdüğü Sosyal Sorumluluk çalışmaları kapsamında kayda değer bir çalışmaya imza atıldı

13 Mart 2018 Saat: 14:09
Şebnem Sungurun Sosyal Sorumluluk Projesi Göz Doldurdu
Şebnem Sungur'un Sosyal Sorumluluk Projesi Göz Doldurdu

Kocaeli Ticaret Odası kentimizde faaliyet gösteren en etkin STK’lar arasında yerini korumaya devam ediyor. Kurulduğundan beri sosyal etkinliklere kucak açıp destek veriyor.

Organizasyon Komitesinin başkanlığını  Şebnem Sungur hanımın sürdürdüğü Sosyal Sorumluluk çalışmaları kapsamında kayda değer bir çalışmaya imza atıldı. Kocaeli Tip Fakültesi+nde okuyan bir öğrencinin tüm okul masraflarının karşılanması ve Kandıra F Tipi Cezaevinde yatan kadınların çocuklarının okul masraflarının karşılamak adına kahvaltı düzenlendi.

Kahvaltıda toplanan gelirle ihtiyaç sahibi çocukların masraflarının karşılanması için yapılan bu güzel çalışma göz doldurdu.

Yaklaşık 300 kişinin katıldığı kahvaltılı toplanyıda her siyasi kanattan bayanın katıldığı toplantıya Gölcük Belediye Başkanı'nın eşi Feriha Ellibeş, eski Sayarbahçe Belediye Başkanı Halil Vehbi Yenice'nin eşi Nesrin Yenice, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Nagihan Malkoç da katılanlar arasındaydı. Organizasyon Komitesinde, Şebnem Sungur, Hatice Dirlik, Nilgün Erciyes, Çağla Kura, Berna Balta ve Asuman Şengöz yer aldıl

Kocaeli Haber Dünyası olarak böylesine Sosyal Sorumluluk çalışmalarına imza atan tüm kurum ve kuruluşların yanında yer alacağımızı belirtiyoruz.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑