çelebi_blş
KOFTECI-Dikey
SALGAMettavuk
RENO
iSCAN_REKLAM
FOTOmakinaları
AVB_Ofis
ZAFERemlak

Eğitim

TEMA’lıların mezuniyet sevinci

TEMA Gönüllüleri İZAYDAŞ Akademi’den mezun oldu

15 Eylül 2017 Saat: 13:15
TEMA’lıların mezuniyet sevinci
TEMA’lıların mezuniyet sevinci

TEMA’lıların mezuniyet sevinci

TEMA Gönüllüleri İZAYDAŞ Akademi’den mezun oldu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İştiraki İzmit Atık ve Artıkları Arıtma Yakma ve Değerlendirme A.Ş. (İzaydaş) tecrübelerini paylaşmaya devam ediyor. İzaydaş Akademi tarafından bu yıl 37’nci dönemi gerçekleştirilen eğitimlere Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA) Kocaeli İl Temsilciliği gönüllüleri katıldı. Bu kapsamda Akademi eğitimine Tema Vakfı İl Temsilcisi Nermin Tol, vakıf yöneticileri ve gönüllülerden oluşan 22 kişilik gruba, konusunda uzman şirket yöneticilerinden teorik ve pratik eğitim verildi. Atık yönetiminin tüm aşamalarının uygulamalı öğretildiği akademide, eğitim sonunda katılımcılara sertifika verildi. 

MEZUN OLDULAR

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İzaydaş Akademisi tarafından Tema Vakfı Kocaeli İl Temsilcisi Nermin Tol ve Gönüllülere Atık Yönetimi hakkında teorik ve pratik dersler verildi. 22 kişinin katıldığı akademi programı kapsamında İZAYDAŞ’ın genel tanımı, atık yönetimine giriş ve atık hiyerarşisi, atıkların sınıflandırılması, atıkların taşınması, tıbbi atıkların yönetimi ve bertaraf yöntemleri gibi dersler işlendi. Katılımcılara 37. Dönem mezunları olarak sertifikaları verildi. Ayrıca Akademi katılımcıları tesisler içinde teknik incelemelerde bulundu.   

“TECRÜBELERİMİZİ PAYLAŞIYORUZ”

Sertifika töreninde konuşan İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç, İZAYDAŞ Akademi programlarını önemsediklerini belirtti. Saraç “Tecrübelerimizi bizimle ilişkili olan çevreye, hassasiyet duyanlarla paylaşıyor ve çok iyi geri dönüş alıyoruz. Biz her zaman bu eğitimi vermeye açığız. Katılımınız için teşekkür ederiz” dedi. Genel Müdür Saraç, TEMA Vakfı ile sürekli işbirliği içinde olacaklarını belirterek sağlıklı bir çevre ve gelecek için çalışmaya devam edeceklerini söyledi. TEMA Vakfı Kocaeli İl Temsilcisi Nermin Tol, “Kocaeli TEMA gönüllüleri olarak İZAYDAŞ Akademi eğitim programına katılıp sertifikalarımızı aldık. Başta Genel Müdürümüz Muhammet Saraç olmak üzere İZAYDAŞ ailesine ve sağlıklı bir çevre için çalışan yol arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler” dedi.

 

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑