Seyyar Köfteci yeni
AVB OFİS
MON MEDYA 300 X 160
Körfez Dalgıç
ŞALGAM ET TAVUKÇULUK 300 X 160
ÇELEBİ BİLİŞİM 300 X 160
Zafer Emlak Yeni
FOTOĞRAFMAKİNALARI 300 X 160
İhbar hattı whatsapp

Güncel

Ümre Dönüşü Baran'ı Ziyaret Ettik

Körfez Belediye Başkanımız İsmail Baran 15 günlük Ümre dönüşü evinde ziyarette bulunduk. Evinde bizleri ağırlayan başkan, aynı zamanda ziyaretci akınına uğruyor.

7 Şubat 2018 Saat: 12:06
Ümre Dönüşü Baranı Ziyaret Ettik
Ümre Dönüşü Baran'ı Ziyaret Ettik

Körfez Belediye Başkanımız İsmail Baran 15 günlük Ümre dönüşü evinde ziyarette bulunduk. Evinde bizleri ağırlayan başkan, aynı zamanda ziyaretci akınına uğruyor.

Mekke ve Medine’de yaşadığı güzel anılarını bizler anlatırken gerçekten keyif aldık.Peygamber Efendimizin çocukluk dönemlerinin yaşadığı bölge olan Mekke’yi gezip dolaştık,Özellikle ALLAH herkeze oraları gezmeyi ve dolaşmayı nasip etsin inşallah diyerek temennide bulundu.

“Hz. Muhammed (s.a.s.) Milâddan sonra 571 senesi, Fil Yılı’nda, 12 Rebiülevvel (20 Nisan) pazartesi gecesi sabaha karşı, Mekke’nin doğusunda bulunan “Hâşimoğulları Mahallesi”nde, babasından kendisine mirâs kalan evde doğdu. 

Peygamberimiz Hz.Muhammed (s.a.s.)’in babası, Abdülmuttalib’in oğlu Abdullah; annesi ise Vehb’in kızı Âmine’dir. Babası Abdullah, Kureyş Kabîlesinin Hâşimoğulları kolundan, annesi Âmine ise Zühreoğulları kolundandır. Her ikisinin soyu, bir kaç batın yukarıda, “Kilâb”da birleşmektedir. Her ikisi de Mekke’lidir.”

Kandıra Beylerbeyi Derneği Başkanı Ayhan Ayyıldız,İzmit Artvinliler Derneği Başkan vekili Fuat Ellibeş ve Kocaeli Haber Dünyası İmtiyaz sahibi Selçuk Çelebi Hazır bulundular.

Körfez Belediyesi Başkan İsmail Baran ikram ettiği zemzem suyu ve hurma ikramında bulundu.Beraberinde misafirlere Seccade ve tesbih hediye ikramında bulundu.

 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız