çelebi_blş
MONmedia
KOFTECI-Dikey
SALGAMettavuk
RENO
Altinoluk
FOTOmakinaları
AVB_Ofis
ZAFERemlak

Güncel

Yıldırım, Gültepeliler Platformu’nu ziyaret etti

CHP İzmit İlçe eski Başkanı Selman Yıldırım, Gültepeliler Platformu’nu ziyaret etti. Hem mahalleliyle sohbet eden Yıldırım hem de dernek çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı.

8 Aralık 2017 Saat: 12:17
Yıldırım, Gültepeliler Platformu’nu ziyaret etti
Yıldırım, Gültepeliler Platformu’nu ziyaret etti

Gültepe, Yıldırım’ı ağırladı

CHP İzmit İlçe eski Başkanı Selman Yıldırım, Gültepeliler Platformu’nu ziyaret etti. Hem mahalleliyle sohbet eden Yıldırım hem de dernek çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı. Gününün büyük bir çoğunluğunu ziyaretlerle geçiren CHP İzmit İlçe eski Selman Yıldırım, derneklere de konuk oluyor, dernek çalışmalarını dinliyor. Yıldırım, bu ziyaretleri kapsamında da Gültepeliler Platformu’nu ziyaret etti. Dernek başkanı Taner Çakırer ve yönetim kurulu tarafından karşılanan Yıldırım, mahalle sakinleriyle sohbet etti, dernek çalışmalarını Başkan Çakırer’den dinledi.

ÇALIŞMALARI ANLATTI

Yıldırım’ın Gültepe’yi ziyaret etmesinden memnuniyet duyduklarını belirten dernek başkanı Taner Çakırer, dernek projeleriyle ilgili, “Eğer sokakları boş bırakırsak başkaları gelir ve sokakları doldurur. Genelde bu doldurmalar da uyuşturucu ve alkol satıcıları ileolabilir. Bizler kötü alışkanlıkların önüne geçmek için, elimizden ne geliyorsa organizasyonlarımıza devam edeceğiz” dedi.

SOSYAL BİR ALAN

Mahalle kültürünü yaşatmak adına da açık hava sinema etkinliklerini devam ettirdiklerini söyleyen Çakırer, derneğin mahalle sakinleri için sosyal bir alan olduğunu belirtti. Selman Yıldırım ise yapılan çalışmaların Gültepe için fırsat olduğunu belirterek, projeleri hayata geçiren dernek yöneticilerini tebrik etti, çalışmalarında başarılar diledi.

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑