çelebi_blş
KOFTECI-Dikey
SALGAMettavuk
RENO
AK başiskele a_adayı
Altinoluk
FOTOmakinaları
AVB_Ofis
ZAFERemlak

Yaşam

Yukarı İzmit’i gezdiler

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları İzmit’in farklı mahallelerinde oturan 41 yaşlıyla İzmit turu yaptı

30 Mart 2018 Saat: 10:31
Yukarı İzmit’i gezdiler
Yukarı İzmit’i gezdiler

Yukarı İzmit’i gezdiler

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları İzmit’in farklı mahallelerinde oturan 41 yaşlıyla İzmit turu yaptı

Yaşlılar haftası kapsamında İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı önderliğinde gerçekleştirilen programda, İzmit’in farklı mahalle ve köylerinde oturan yaşlılar keyifli bir gün geçirdi. Her bir yaşlı evlerinden alındı ve gün boyunca İzmit’in tarihi bölgeleri gezildi.

Gün boyunca keyifli bir gün geçiren yaşlılar, günün sonunda Saatçi Ali Efendi Konağı’nda bir araya geldi. İlçe Başkanı Hasan Ayaz’ın da yer aldığı buluşmada oldukça keyifli anlar yaşandı.

“HER ZAMAN YANINIZDAYIZ”

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, “Ömrümüzün her evresinde sevgiye, saygıya ve insanca yaşama hakkına sahibiz. Ne mutlu ki, bizler millet olarak saygıdeğer büyüklerimizi asla bir yük olarak görmeyen bilakis onların varlıklarından mutluluk duyan onlara hak ettikleri ilgi, saygı ve hürmeti gösteren bir geleneğe mensubuz. Tecrübelerinden istifade ettiğimiz kıymetli bilgi hazinesi olarak kabul ettiğimiz değerli büyüklerimiz için düzenlediğimiz program ile bir nebze de olsa yüzlerini güldürmek istedik. Her zaman onların yanında ve destekçileri olacağız” dedi.

“GELECEĞİMİZE IŞIK TUTUYORLAR”

İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz da, “Dün ile bugün arasında köprü kuran en değerli varlıklarımızın bir gün değil her gün yanlarında olmalıyız. Unutmamalıyız ki kendi varlığımız ve çocuklarımızın geleceği ne kadar önemliyse yaşlılarımız da bizim için o kadar önemlidir. Onların tecrübeleri, birikimleri her zaman yararlanmamız gereken bugünümüze ve geleceğe ışık tutan kaynaklardır. Allah her birine sağlıklı uzun ömürler nasip etsin” diye konuştu.

 

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑