UMRE
çelebi_blş
KOFTECI-Dikey
MONmedia
SALGAMettavuk
RENO
Mehmetali paşa adayı iilanı
KOTO VEFAT İLANI REKLAM
FOTOmakinaları
AVB_Ofis
ZAFERemlak

Güncel

Zeytinoğlu Kariyer Günlerinin Konuğu Oldu

Gölcük´te Öğrenci Olmak Projesi Kapsamında Kariyer Günlerinin Konuğu Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Aynan Zeytinoğlu oldu.

13 Şubat 2018 Saat: 12:08
Zeytinoğlu Kariyer Günlerinin Konuğu Oldu
Zeytinoğlu Kariyer Günlerinin Konuğu Oldu

Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Aynan Zeytinoğlu Kariyer Günlerinin Konuğu Oldu

Gölcük´te Öğrenci Olmak Projesi Kapsamında Kariyer Günlerinin Konuğu Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Aynan Zeytinoğlu oldu.

Gölcük Belediyesi Kongre Sarayı Konferans Salonu’nda düzenlenen etkinliğin bu bölümüne Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Aynan Zeytinoğlu konuk oldu.

Öğrencilerde Başkan Zeytinoğlu’na yoğun ilgi

Gölcük’te Öğrenci Olmak Projesi kapsamında ilçemizdeki okullarda Kariyer Günleri devam ediyor. Geçtiğimiz gün Kariyer Günlerinin konuğu Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Aynan Zeytinoğlu oldu. Zeytinoğlu, Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi ve Anadolu Kalkınma Vakfı Teknik ve Meslek Lisesiöğrencileri ile Gölcük Belediyesi Kongre Sarayı Konferans Salonunda biraraya gelerek öğrencilere kariyeri hakkında bilgi verdi. 12. Sınıf Öğrencilerine Kariyeri hakkında bilgi veren Zeytinoğlu, öğrencilere kariyerleri konusunda planlama yapmalarını, hedefler koymalarını ve çalışmalarını bu hedeflere göre belirlemelerini istedi. Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Aynan Zeytinoğlu yaşamlarını ve iş tecrübelerini katılımcılarla paylaşırken öğrencilerin sorularını da içtenlikle cevapladı. Zeytinoğlu’na Okul Müdürü Zeki Kalaçdesteklerinden dolayı çiçek ve plaket takdiminde bulundu.  Öğrenciler ile Başkan Zeytinoğlu program sonunda fotoğraf çekilmeyi de ihmal etmedi.

Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci katılımlarından ve katkılarından dolayı Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Aynan Zeytinoğlu’naplaket takdim etti.Gölcük’te öğrenci olmak projesinde tertiplenen programa iştirak eden ve sabırla dinleme nezaketi gösteren Gölcük Barbaros Hayrettim Anadolu Lisesi ve Anadolu Kalkınma Vakfı Teknik ve Meslek Lisesiöğrencilerine de teşekkür etti.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑