160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Güncel

Halka Hizmet, Hak’ka Hizmet

Topyekün gelişim anlayışı çerçevesinde yatırım yapılmayan mahalle bırakmayacaklarını belirten Başkan Ünal Köken, "İlçemizde en yakınından en uzağına kadar bütün mahallelerimize mutlaka belediyemizin eli değmiştir.

7 Kasım 2018 Saat: 00:15
Halka Hizmet, Hak’ka Hizmet
Halka Hizmet, Hak’ka Hizmet

 

Kandırada Yatırım Yapılmayan Mahalle Kalmayacak

 Topyekün gelişim anlayışı çerçevesinde yatırım yapılmayan mahalle bırakmayacaklarını belirten Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, "İlçemizde en yakınından en uzağına kadar bütün mahallelerimize mutlaka belediyemizin eli değmiştir. Özellikle kırsal bölgelerimizin gelişimi adına önemli yatırımlara imza attık. Çocuklara, gençlere, kadınlara yönelik yaptığımız yatırımlarla Kandıra’nın her köşesini ilmek ilmek işliyoruz. Son yıllarda birçok eseri Kandıra’mıza kazandırdık. Bu da Kandıra'da ne kadar hızlı bir dönüşüm gerçekleştiğinin göstergesidir" diye konuştu.

 

Belediye hizmet binasına temel atma töreni yapılacak.

Kandıra Belediyesi tarafından aynı anda birçok noktada proje ve yatırım çalışmaları devam ederken, eski hastane binasının yerinde inşaat çalışmaları devam eden Belediye Hizmet Binası için de önümüzdeki günlerde temel atma töreni gerçekleştirilecek.

 

İlçe merkezinde yer alacak olan ve Belediye hizmetlerinin modern bir binada tek çatı altında toplanması hedeflenirken, modern bir şekilde dizayn edilecek olan bu bina ile vatandaşların ihtiyaçlarını gidermede oldukça rahatlık sağlanacak.

 

Halka Hizmet, Hak’ka Hizmet

Türkiye'nin değişim ve dönüşümüne Kandıra olarak uyum sağladıklarını da ifade eden Başkan Köken, "Yerel yönetim olarak sayın Cumhurbaşkanımızın ve hükümetimizin gelecek hedefleri doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yaptığımız yatırımlarla sadece ilçemizin ve şehrimizin değil, ülkemizin de gelişimine katkıda bulunduğumuzun farkındayız. Bizim vefakar, aziz milletimiz her şeyin en güzeline layıktır. Biz de bunun farkında olarak halka hizmet Hakk'a hizmet anlayışıyla çalışıyoruz" şeklinde konuştu.

 

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑