160x600 ( Sol Reklam 1 ) Ukrayna Üniver
160x600 ( Sol Reklam 2 ) Seyyar Köfteci
160x300 ( Sol Reklam 3 ) SALGAM et tavuk
160x300 ( Sağ Reklam 2 ) AVB Ofis
160x300 ( Sağ Reklam 3 ) ZAFER Emlak
160x300 ( Sağ Reklam 4 ) MON media

Siyaset

Hasan Ayaz, İzmit belediye Başkan aday adaylarını bir araya getirdi

AK Parti İzmit İlçe başkanı Hasan Ayaz,İzmit Danışma meclisi toplantısında yapılan yemekte Ayaz, İzmit'te çok olgun bir süreç yaşandığını ve aday belirlendiğinde tüm aday adaylarının adayın etrafında birleşeceğine inandı

16 Kasım 2018 Saat: 21:57
Hasan Ayaz, İzmit belediye Başkan aday adaylarını bir araya getirdi
Hasan Ayaz, İzmit belediye Başkan aday adaylarını bir araya getirdi

Hasan Ayaz, İzmit belediye Başkan aday adaylarını bir araya getirdi

AK Parti İzmit İlçe başkanı Hasan Ayaz, İzmit belediye Başkan aday adaylarını bir araya getirdi. Danışma meclisi toplantısında yapılan yemekte Ayaz, İzmit'te çok olgun bir süreç yaşandığını ve aday belirlendiğinde tüm aday adaylarının adayın etrafında birleşeceğine inandığını kaydetti

AK Parti İzmit İlçe İzmit Belediye Başkan aday adayı tanışma toplantısı 41 Izgara’da gerçekleştirildi. İlçe Başkanı Hasan Ayaz’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya aday adaylarından Ali Korkmaz, Hicran Bozkurt, Sinan Üner, Talha Kös, Tahir Akman, Erdoğan Şentürk, Hikmet Rabbani Işık katıldı. Toplantıya aday adaylarından Zekeriya Özak yoğun programı nedeniyle katılamadı. Toplantının ardından Leyla Atakan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Danışma Meclisi toplantısına geçildi. Toplantı basına kapalı gerçekleştirildi.

 

Diğer siyasi partilerdeki görüntüleri bizde göremezsiniz

 

31 Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde aday adaylığı başvuru sürecini tamamladıklarını söyleyen İlçe Başkanı Hasan Ayaz, “AK Parti’de siyaset yapmanın ayrıcalık olduğunu düşünen arkadaşlarımız aday adayı oldu. Aday adayı tanıtımını yapmak için il başkanlığımız danışma toplantısı yapılmasını istedi.

Biz aday adaylarımızla birlikte bu çalışmayı gerçekleştireceğiz. İzmit teşkilatı hiçbir zaman kavganın olmadığı, çekişmenin olmadığı teşkilatlardır. Diğer siyasi partilerdeki görüntüleri bizde göremezsiniz.

 Bugün aday adaylarımızla birlikteyiz. Sadece Zekeriya Özak arkadaşımız programı nedeniyle bizden müsaade istedi. Aday arkadaşımız belirlendiğinde diğer aday adaylarımız adayımızın etrafında kenetlenerek çalışacağız ve Belsa Plaza’da AK Parti bayrağı dalgalanmaya devam edecektir.

AK Parti siyaseti liderimizin dik duruşu ile devam edecektir. Süreç çok olgun bir şekilde devam edecektir. İnşallah bu güzel tablo bozulmaz.

 

Bu bizim şiarımızdır

 

Tüm arkadaşlarımız teşkilat ahlakına sahip kişilerdir. İzmit teşkilatları olarak her zaman sahadayız. Biz kavga içingelmedik gönül yapmaya geldik. Bu bizim şiarımızdır. Gönül belediyeciliğini çok iyi biliyoruz. Katılan tüm arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bu güzel tabloya renk kattınız. Bundan sonra kenetlenerek önümüze konulan tüm engellemelere rağmen birlik ve beraberlik içinde olacağız” dedi. 

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑