UMRE
çelebi_blş
KOFTECI-Dikey
MONmedia
SALGAMettavuk
RENO
Mehmetali paşa adayı iilanı
KOTO VEFAT İLANI REKLAM
FOTOmakinaları
AVB_Ofis
ZAFERemlak
Hasan YILMAN
Hasan YILMAN

24 Kasım; ÖĞRETMENLER GÜNÜ Mesajım....?

Bendeniz başta, İlk okulumdaki ve diğer okullarımdaki yaşayan öğretmenlerimi saygıyla anıyor, arıyor, hal-hatır soruyor; onlara her daim saygıda, hürmette kusur etmemeye gayret ediyorum.

22 Kasım 2018 Saat: 02:07

24 Kasım; ÖĞRETMENLER GÜNÜ Mesajım....?

Bir insanın yaşam sürecinde, yol haritasında pozitif veya negatif ilerleyerek nerelere, hangi makam ve mevkilere gelebileceği ile; sona yaklaşmasındaki en önemli belirleyici faktörler olarak:

a-) Kabiliyeti(beceri grafiği)

b-) Ailesi

c-) Okul(öncelik öğretmen)

d-) Çevresi(yaşadığı ortam)

e-) Ülkesinde ve dünyada olmuş veya olabilirliği hayli yüksek olayların nasıl...? niçin...? neden...? sorularına aradığı cevap kapsamında; yaptığı olumlu analizlere uygun çözüm reçetelerini sunabilme yeteneğinin açığa çıkarması ile orantılı vb. koşullardır.

İşte bu çerçevede, hayatımızın ilk basamaklarından başlayarak; tüm yaşam sürecimizi de etkileyecek şekilde, kazasız belasız ve pozitif çıkışlarımızda, bize rehber olan çok değerli Öğretmenlerimizdir.

Bendeniz başta, İlk okulumdaki ve diğer okullarımdaki yaşayan öğretmenlerimi saygıyla anıyor, arıyor, hal-hatır soruyor; onlara her daim saygıda, hürmette kusur etmemeye gayret ediyorum. Ebediyete intikal edenlere de; yüce MEVLAM’ dan rahmet diliyor, varsa taksiratlarını da affetsin diyorum.

Toplumumuzun, TC. Devletimizi yönetme yetkisinde olanların öğretmenlerimize layık oldukları; ihtiyaç duyulan değeri vermelerini can-ı gönülden arzu ediyorum.

Çok değerli eğitim camiamızın öncü kuvvetine..... Sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir yaşam temenni ediyorum.

Yukarıda anılan kapsamda;24 Kasım ÖĞRETMENLER GÜNÜ' nü laf olsun, adet yerini bulsun diye değil....? En içten ve samimi duygularımla kutluyorum.

 

 

YORUMLAR

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

YEREL SEÇİMLERİ gene AKP alarak; silip süpürecektir.10 Aralık 2018 Saat: 15:43
Abdullah Gül' ün dış işleri bakanlığı yaptığı o dönemde tüm bakanlık teşkilatlarının dış temsilciliklerine yayımladığı genelge, tamim, tavsiye ile FETÖ grubuna sahip çıkılmasını ve onlara her türlü yardım yapılmasın
Dünya Literatüründe Gerçek HUKUK DEVLETİ denir8 Ekim 2018 Saat: 08:49
Gerçek demokrasinin hakim olduğu ülkelerde HAK, HUKUK ve ADALET hakimdir. Ülke ekonomik imkanlarının ülke insan katmanlarına oran itibarıyla hakça paylaşımı demektir.
Kocaeli halkıyla kurduğu yakın diyaloklar STK'larda konuşuluyor15 Eylül 2018 Saat: 18:12
Çeşitli platformlarda, bir çok STK' da yüksek sesle dile getirerek anılan bu arzusunun başta Sayın R.T.Erdoğan ve AK Parti teşkilat üst kademelerince görmezden, duymazdan gelinmemesini ve dikkate alınmasını istemektedir.
Kocaeli Belediye Başkanlıklarında Sürpriz İsimler14 Eylül 2018 Saat: 14:24
Yerel seçimlerin Kasım 2018' de yapılacağını düşünerek; az bir zaman kaldı. Yüce MEVLAM sağlık verirse bakalım kim haklı çıkacak hep birlikte gözlemleme imkanı yakalayacağız.
Ne zaman bunların para musluklarını keseceksiniz...?21 Temmuz 2018 Saat: 14:53
Geçmişte olduğu gibi bir çoğunun küresel güçlerin ve onların istihbarat teşkilatlarının kontrol ve güdümünde olduğu bilinen ülkemizdeki bazı tarikat ve cemaat baronları '' bizim davamız günlük siyaset değil İslam'a h
Tüm Yazıları
DepolamaTaşıma iletme sistemiMerdiven Tırmanma CihazıEngelli merdiven tırmanıcıUluslararası evden eve nakliyatAdaklık
Yukarı ↑