ÇLBbilişim_SOL
SalgamEt_SOL
SeyyarKöfteci_SOL
Badana_KENAN_SOL
FOTOGRAFMAKINA_REKLAM_SAĞ
Zafer_emlak_SAĞ
AVBofis_SAĞ
MONmedia_reklamı
Hasan YILMAN
Hasan YILMAN

(FETÖ) 'yu ABD' ye gitmeye ikna eden, zorlayan ECEVİT değilmiydi...?

24 Haziran 2018 Seçimleri Kapsamında Ülkemiz Dışından ve Okyanus Ötesinden Yapılan Gizli Müdahaleler Hk’ da...!

1 Mayıs 2018 Saat: 21:37

24 Haziran 2018 Seçimleri Kapsamında Ülkemiz Dışından ve Okyanus Ötesinden Yapılan Gizli Müdahaleler Hk’ da...!

HASAN YILMAN·1 MAYIS 2018 SALI

Kasım GÜLEK : Adanalı toprak ağası, FEODAL yapının ülkemizdeki baş aktörlerinden ve yıllarca CHP içerisinde aktif rol alan, uzun yıllar Genel Sekreter olarak parti politikalarında ABD yanlısı ve paralelinde hizmet etmiş; ABD yönetim kademelerinde ve Küresel sermayenin dünya ölçeğinde kontrol ve güdümünü hala ellerinde tutan genel anlamda SİYONİST yahudi düşüncesi sarmalında hareket ile yönetim tercihi belirleyen NEOCONLAR' ın hüküm sürdüğü yeni dünya düzenini yeniden Dizayn eden bu sinsi ve kurnaz planlar çerçevesinde MOON TARİKAT' nın dünya ülkelerindeki yönetimlerinde hakim kılınması kapsamında ki TÜRKİYE ayağının en önemli aktörlerinden olduğu bilinen bir esrarengiz siyasetçi olarak bir çok yazılı, görsel ve sosyal medyada yer almıştır.

(Kasım GÜLEK’ 91 yaşında ve tedavi gördüğü ABD’ de 1996 yılında vefat etmiştir)

İşte anılan Kasım GÜLEK' in Kızı Tayyibe GÜLEK' in evinde çok gizli olarak KILIÇDAROĞLU ile M. AKŞENER buluşmasının perde arkası biz gerçek TÜRK Milliyetçilerinin, gerçek anlamda Ülke severlerin, çakma değil, rozet ise hiç değil sapına kadar gerçek ATATÜRKÇÜLERİN kafalarını, zihinlerini bulandırmış, bizleri geçmişte olduğu gibi bir çok şüphe ve kaygılara uğratmıştır.

Bizler; Yahudi toplumuna hizmetleri karşılığı onlardan üstün hizmet madalyası alanları, İsrail’ i İran’ dan korumak için kontolü yabancılarda (Almanyadaki NATO üssünde ABD’ nin kontrolünde) olan Malatya KÜRECİK’ e radar gözetleme istasyonu kurduranları Milli his ve Milli düşüncelerimize ters düşüyor diye tenkit ederken; işte şimdi de karşımıza böyle çakallıklar ve kurnazlıklar çıkaranlara lanet olsun.

Bendeniz defalarca 16 Şubat 2018 tarih ve ''Davul Meral AKŞENER' in sırtında; tokmak ise başkalarının elinde olmamalı aynı şey hala devam ediyor. Bu böyle gidemez'' yine 06 Kasım 2017 tarih ve ''Ülkemizdeki SİYASİ Açmazlar Kapsamında; Meral AKŞENER (İYİ Parti) Nereye Koşuyor'' başlıklı yazım. 08 Temmuz 2017 tarih ve ''Meral AKŞENER’ e Son Uyarımdır.

 İster Dikkate Alır; İsterse Hiiiiiç Dikkate Almaz; Kendisi Bilir'' başlıklı yazım. Merak AKŞENER' ya HEP olacak yada HİÇ olacak başlıklı yazım ile de defalarca uyardım ama Meral AKŞENER kardeşimizin etrafını saran bazı en yakınında dahi bulunabilen menfaatçiler, siyasi rantçılar, geçmişte bulundukları siyasi makamları terlemeden tekrar elde etmek için, bazılarının da teşkilatlarda kısa ve göstermelik yönetimlerde yer alarak hemen istifa edip terlemeden mama yemeğe alışkın olup adaylık baş vurusu yapanlar yine bazı STK' da yönetici olanların anılan yeri siyasete atlama dama taşı olarak kullanma kurnazlığında olanlar ne hazindir ki Meral AKŞENER' i çok hızlı bir şekilde çıkmaz sokağa doğru itmekteler.

(SP’ nin başkanı Temel KARAMOLLAOĞLU’ na verilen baş rol kapsamında Abdullah GÜL’ ün adaylığı konusunda icraya sokulan bazı gizli, sinsi ve kurnaz planların deşifrelerini daha önceki analiz çalışmalarımda detaylı olarak açıklamış; Yüce TÜRK Milletine ifade etmiştim. Anılan açıklamalarımı genel dağıtım çerçevesinde WhatSapp’ ta ve de FACEBOOK sayfamda Yayımlamıştım)

Eğer doğruysa bahse konu bu Tayyibe Gülek' in evinde ki gizli buluşma çok olumsuz olarak kendisine (seçim süreci de dahil olmak üzere) negatif anlamda fatura edilecektir. Tayyibe GÜLEK; Kasım GÜLEK' in kızı değil mi...?

Tayyibe GÜLEK, ECEVİT hükümetinde Devlet Bakanı değilmiydi...? pekiiiiii o zamanki adıyla Gülen (FETÖ) ' i ABD' ye gitmeye ikna eden, zorlayan ECEVİT değilmiydi...? (anılan ECEVİT hükümetinde Bahçeli ve Mesut Yılmaz’ da Başbakan Yrd’ ları idiişin perde arkasını aslında onlar çok daha iyi bilirler) şu mevcut problemleri çözün bakalım. Kim haklı çıkacak...? işte o zaman (24 Haziran 2018 sonrası) çok net olarak gözlemlenecektir.

(Bu buluşma doğruysa; anılan bu yara öyle pansuman tedaviyle falan kapanmaz, kesinlikle ve kesinlikle organ nakli gerekir. Bilmem anlatabiliyormuyum)

Hasan Yılman’ ın notu : Hiç bir kimse her ne olursa olsun hileli, etrika dolu hedeflere çıkmak için bizleri merdiven basamağı ve dama taşı olarak asla ve asla kullanma cüretinde bulunmamalı, bulunamaz da zaten.

Bendeniz; kökü dışarda olan hiç kimsenin kuklası, uşağı ve taşeronu olmam. Ancak gerçek anlamda ülkemiz için çalışan, gerçek dindar, gerçek müslüman, gerçek milliyetçi, gerçek Atatürk’ çü, gerçek vatanseverler için kilomuzun gücünü azami ölçüde kullanarak, zorlayarak onların bir yerlerde olması için canla başla çalışırız. Buna Asker + Sivil’ de dahildir.

 İşte bu çerçevede; bahse konu bu buluşma gerçekten doğruysa...Meral AKŞENER’ in, Kemal KILIÇDAROĞLU ile gizlice Kasım GÜLEK’ in kızı Tayyibe GÜLEK’ in evinde buluşmalarının perde arkasını basına açık olarak detaylarıyla açıklamalı. Yoksa; yukarıda bahse konu şaibelerin altında kalarak ezilir. Seçim sonrası da bir daha çıkmamak üzere siyasi mezara gömülür gider.

Yazık değil mi...? o bize rahmetli ağabeyi olan benimde manevi anlamda ağabey olarak kabul ettiğim merhum Nihat GÜRER’ in emanetidir. Üzülmemek elde değil.

 

YORUMLAR

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Ülke menfaatlerini öncelik kabul etmelidir24 Mayıs 2018 Saat: 14:15
Rahmetli ATATÜRK diyor ki '' Efendiler, bir ülke yalnız kendi gücüne dayanarak varlığını ve bağımsızlığını sağlayamazsa; şunun, bunun oyuncağı olmaktan kurtulamaz '' yine
İNCE' nin en büyük rakibi bence Kemal Kılıçdaroğlu' dur21 Mayıs 2018 Saat: 12:01
Kemal Kılıçdaroğlu çok kurnazca, çok profesyonelce öyle bir çalışma yürütüyor görünüyor kiiiiii; adeta bir taşla 3 kuşu vuruyor gibi. Ancak bu taş bir gün hiç ummadığı anda başını yarabilir. Neden...?
Kılıçtaroğlu,tüm rakiplerini dozer gibi eziyor21 Mayıs 2018 Saat: 01:29
CHP' nin aday listelerine son şeklini veren Kemal Kılıçdaroğlu çaktırmadan ve çok kurnazca Muharrem İNCE' nin kazanmaması için çalışıyor gibi.
FB' aslında lig ikincisi olmayı bile hak etmemiştir20 Mayıs 2018 Saat: 01:13
Fanatik Olmayan, Medeni bir FB’ li Olarak; 2017-2018 FUTBOL Sezonu Şampiyon Olmasından dolayı, GS’ yı Kutluyor, Tebrik Ediyorum.
YEREL YÖNETİM seçimlerinin KASIM ayına doğru yapılmak zorunda30 Nisan 2018 Saat: 15:15
Sinsi ve kurnaz planları sonucu SP' deki bazı aksaçlı ama dış güdümlü olduğu çok açık olarak gözlemlenenlerin telkini ile baş rol verilen SP' nin başkanı Temel KARAMOLLAOĞLU nasıl bu Abdullah GÜL tuzağına düşer.
Tüm Yazıları