Seyyar Köfteci yeni
AVB OFİS
MON MEDYA 300 X 160
Körfez Dalgıç
ŞALGAM ET TAVUKÇULUK 300 X 160
ÇELEBİ BİLİŞİM 300 X 160
Zafer Emlak Yeni
FOTOĞRAFMAKİNALARI 300 X 160
KAZIM KOCAMAN
Hasan YILMAN
Hasan YILMAN

MAN ADASI DEVLETİ Belgeleri ve Rıza SARRAF

Madem ki suçunuz yoktu, bu telaş niyeeeee...? suçlu olmayanlar hiç bir şeyden korkmazlar. Sizlerin bu sinsice, kurnazca ve etik dışı numaralarınızı artık Yüce ve Asil TÜRK Milleti yutmuyor, yemiyor haberiniz olsun.

2 Aralık 2017 Saat: 16:23

Baş Rolde Kullanılan MAN ADASI DEVLETİ Belgeleri ve Rıza SARRAF (Rezza ZARRAP) Olayı Hk’ da...!

HASAN YILMAN·2 ARALIK 2017 CUMARTESİ

 

Her karışı adeta emperyal güçler tarafından işgal edilmiş, annesi bir İngiliz olan Padişah’ ın ve çevresinin İngilizlerin emrine girmiş, DÜYUNU UMUMİYE sarmalında hazinesi İngilizlere teslim edilmiş adeta yok olmuş bir Osmanlı mevcudiyetinden; Rahmetli Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ ün önderliğinde başlatılan top yekün kurtuluş mücadelesinde , bir çok aşiret, tarikat ve cemaatin İngilizlerle işbirliği yaparak Müslüman Türk’ e ihanet ettiği işte o tüm olumsuzluklar karşısında; her karışında ŞEHİT kanı bulunan bu güzel ülkemizin son zamanlarda içte ve dışta yaşadığı bir çok olumsuzluklar karşısında duyarsız kalmamız düşünülebilir mi...?

 

Asil ve Yüce TÜRK Milletinin sade bir evladı olarak anılan bu olumsuzluklara karşı elbetteki bendenizin bir HALK ADAMI olarak, bir TABAN ADAMI olarak, hiç bir mevki ve makam sahibi olmadan akıl, mantık, ilim, bilim süzgeçlerini kullanarak ülkemizde cereyan eden bir çok iç ve dış sorunlara karşı objektif tespitlerimizi yapmış; anılan bu olumsuzluklara karşı uygun çözüm reçetelerini de daha önceki zaman süreçlerinde olduğu gibi Yüce TÜRK Milletinin bilgisine sunmaya gayret etmiştim.

 

İşte bu kapsamda; şu yaşadığımız zaman sürecinde devlet mekanizmasında, bilhassa belediyelerde aşırı israf, savurganlık, lüks, kamu malına ihanet etme, yolsuzluk, görevi kötüye kullanma, YARGININ Aşırı derece de siyasallaşması, Toplumumuzun çok büyük bir kesimi tarafından YARGIYA güvenin giderek azalması, yakınlara, hemşehrilere, ehil olmayanlara devlet bürokrasisinin peşkeş çekilmesi v.b. bir çok yaşadığımız genel ahlak dışı, genel sağlık dışı, genel güvenlik dışı uygulamaları da defalarca örnekler sunarak ülke insanımızın dikkatine sunmuştum.

 

 

Bu çerçevede; son zamanlarda yaşadığımız ve Yüce TÜRK Milletini çok üzen, dışarıda bizleri çoook zor durumda bırakan MAN ADA DEVLETİ kullanılarak icraya sokulan para transferleri ile Rıza Sarraf (Rezza ZARRAP) olayında Ülkemizi yönetme yetkisinde olanların bilerek veya bilmeyerek nasıl bir açmaza doğru ülkemizi sürüklediklerini ibretle, hayretle ve de üzüntüyle izlemiyormuyuz...?

 

Bahse konu çerçevesinde ; Madem ki CHP' nin açıkladığı MAN belgeleri sahteydi..? anılan belgelerin canlı olarak açıklanması esnasında bir çok Tv. Kanallarını kontrol altına almak için Başbakan' ın açıklamalarını canlı olarak aynı saate getirttiniz. CHP sözcüsünün bahse konu belgeleri canlı olarak açıklamasını Yüce TÜRK Milletinden saklamak, engellemek için böyle ucuz plan ve numaralara gerek olmadığını bilmelisiniz.

 

Madem ki suçunuz yoktu, bu telaş niyeeeee...? suçlu olmayanlar hiç bir şeyden korkmazlar. Sizlerin bu sinsice, kurnazca ve etik dışı numaralarınızı artık Yüce ve Asil TÜRK Milleti yutmuyor, yemiyor haberiniz olsun.

 

Hele hele anılan belgeler kapsamında bir çok AKP üst düzey yöneticisinin bir birleri ile tamamen zıt teşkil eden konu açıklamalarının ve de özellikle AKP sözcüsünün pisikolojik fiziki görünümündeki yansıması da aslında MAN belgeleri sonrası düşülen telaşın bir göstergesi olduğunu çok açık olarak gözlemlemedik mi..?

 

 

Aynı durum ve tutarsızlıklar Rıza Sarraf olayında da gözlemlenmekte. Daha düne kadar en iyi adamınızdı, HANİ HAYIR SEVER BİR İŞ ADAMIYDI...? Şimdi CASUS oldu değil mi...? işte o günlerde yapmayın, etmeyin bu kişileri, bakanları, bakan çocuklarını yargının önüne çıkarın demedik mi...? önüne yatan bakan, rüşvet alan bakanlar, bakan çocukları, bankacılar v.b' ri o zaman siyasi baskı kullanarak yargıdan kaçırmasaydınız şimdi bu işler başınıza asla gelmeyecekti.

 

Ne yaparsanız yapınız, şimdilik YARGIYI etki altına alarak, evrensel olarak kabul edilen gerçek hukuku çiğneyerek kendinizi geçici de olsa kurtarabilirsiniz. Ancaaaaaak her kim hangi mevki ve makamda olursa olsun; kamu malına zarar verirse, kul hakkı yerse, v.b. birçok olumsuzluğa sebep olursa, görmezden gelirse, mevki ve makam kullanarak bir çok etik dışı, gerçek hukuk dışı yolları benimserse, eninde sonunda İLAHİ ADALET yakasına yapışır.

 

Yüce ALLAH bir olayı sebep yaparak bu tip kişilere hak ettikleri görevi kötüye kullanma cezalarını misli ile onlara verir. İşte sonuç olarak diyorum ki; ALMAYIN MAZLUMUN AHINI ÇIKAR AHESTE, AHESTE.

 

 

Yüce ALLAH' ın sizlere layık gördüğü bu İLAHİ CEZAYI dikkate alınız demekten başka bir çıkar yolunuz yoooooook. Bir daha böyle dolambaçlı yollara tevessül etmeyiniz. Bu mevki ve makamlar elbet bir gün gidecek işte o zaman ne olacak...? bir de bu işin ÖBÜR DÜNYASI var.

 

 

Bahse konu MAN belgelerinin canlı olarak açıklanması kapsamında; bir çok TV. kanalına dolaylı yönlerden uyguladığınız baskılar sonucu ve de o olay sonrası daha önce hiç gündeme alınmayan, düşünülmeyen ancak malum açıklamalar sonrası CHP parlamenterlerine acil kod' la gönderilen FEZLEKELER' i gündeme almanızı bizler bir suçluluk pisikolojisi sarmalına kapıldığınızı, YARGIYI nasıl aşırı derecede siyasallaştırdığınızı, emirlerinize aldığınızı çok açık olarak öğrenmiş olduk.

 

 

Bendeniz ne geçmişte ne de şimdi CHP' li olmadım, olmam da mümkün değildir. Ancak Yüce ve Asil TÜRK Milletinin duyarlı ve sade bir evladı olarak, Ülke yöneticilerimizin bu kadar yanlışlar karşısında kayıtsız kalmamın mümkün olmadığını bilmenizi isterim.

 

HER GECENİN BİR SABAHI OLDUĞUNU ASLA VE ASLA UNUTMAYINIZ.

 

Eyyyy..Yüce ve Asil TÜRK Milleti; sizler ne diyorsunuz...?

 

 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

ÇANAKKALE SAVAŞI (18 Mart 1915 - 09 Ocak 1916) Hk’ da....!16 Mart 2018 Saat: 00:12
18 Mart Çanakkale Zaferinin Ülkemiz insan fertlerinin ders alması gereken en önemli bağımsızlık hareketlerimizin başında geldiğini beyinlerine yazmalarını temenni ederim.
KADIN , Havadır, sudur, damarlarımızda dolaşan kandır, sevgidir, aşktır, neşedir, huzurdur5 Mart 2018 Saat: 12:30
Biz Erkekler için KADIN ......! Havadır, sudur, damarlarımızda dolaşan kandır, sevgidir, aşktır, neşedir, huzurdur, başarıdır, mutluluktur, temizliktir, sağlıktır, özgüvendir, bağlılıktır, ruhen ve fiziken doyumdur, yaşamdır.
Tam Bağımsız YARGI nasıl olmalıdır..?20 Şubat 2018 Saat: 18:33
İşte anılan bu yolda şahsıma yapılan bir çok direk veya dolaylı engellere rağmen Donkişotluk yapmadan vatandaşlık görevim kapsamında Yüce ve Asil TÜRK Milletine hizmet etmeye çalışıyorum.
Kilit Parti Olarak SP’ si Öne Çıkıyor. Neden....? İşte Cevabı...!15 Şubat 2018 Saat: 12:14
Ülkemizde mevcut bu siyasi yapılanma çerçevesinde; R.T.Erdoğan karşısında seçim alabilecek en güçlü adaylar 1-) İlhan KESİCİ 2-) Meral AKŞENER olarak görünüyor.
MEVLAM.TÜRK ORDUMUZU HER DAİM MUZAFFER EYLESİN21 Ocak 2018 Saat: 12:10
Türkiye'nin sınırlarını güvenli kılmak için yapacağı her harekât anasının ak sütü gibi helaldir.
Tüm Yazıları