Seyyar Köfteci yeni
ŞALGAM ET TAVUKÇULUK 300 X 160
AVB OFİS
MON MEDYA 300 X 160
Pekin Emlak
Zafer Emlak Yeni
FOTOĞRAFMAKİNALARI 300 X 160
ÇELEBİ BİLİŞİM 300 X 160
Hasan YILMAN
Hasan YILMAN

Sorulara cevap bulmaları gerekmez mi...?

Suriye' de son yapılan insanlık dışı kimyasal saldırının da işte bu kapsamda değerlendirilmesinin önümüzdeki zaman süreçlerinde kimlerin haklı olduğunu çok açık olarak ortaya koyacaktır.

9 Nisan 2018 Saat: 11:30

Yüksek bilgi birikimi ve kültürel donanıma sahip; aklı, mantığı öne alan dünya ve ülke gerçeklerini göz ardı etmeyen devlet yönetme yetkisine sahip insanların, deneyimli yöneticilerin...... dünya' nın muhtelif coğrafyalarında küresel güçlerin ve küresel sermayenin bir çok çıkar ve menfaate dayalı uygulamaya koyduğu sinsice, kurnazca planları çerçevesinde; uluslararası kamuoyu desteğini sağlamaya yönelik provakasyonların perde arkasını, senaryolarını okuyarak neden...? niçin...? nasıl...? sorularına cevap bulmaları gerekmez mi...?

Suriye' de son yapılan insanlık dışı kimyasal saldırının da işte bu kapsamda değerlendirilmesinin önümüzdeki zaman süreçlerinde kimlerin haklı olduğunu çok açık olarak ortaya koyacaktır. Geçmişte Saddam Hüseyin' e, Kaddafi' ye ve daha pekçok ülkelerde gerçekleştirilen operasyonel faaliyetlerde olduğu gibi.

Eğer ülke yönetimimizde söz sahibi olanlar başta olmak üzere; iktidarı ile Muhalefeti ile, medyası ile vel- hasıl tüm toplum katmanlarımız ile anılan bu küresel ölçekli kurnaz, sinsi ve de alçakça planların perde arkasını okuyamaz isek; çok yakın zamanda Suriye' den sonra İran ve TÜRKİY' mize de aynı hain planların uygulandığında çoooook ama çoooook geç kalınma tehlikesi yaşayacağımızı ne zaman anlayacak ve idrak edeceksiniz...?

 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

LİYAKAT - EHLİYET ve T.C.DEVLETİMİZE SADAKATİ ÖNE ALIN6 Nisan 2018 Saat: 00:34
Bürokraside, siyasi iktidar kapsamında elzem olan tasarrufu sağlayın; işte size ülke kalkınmasında çok acil ihtiyaç duyulan maddi kaynakların nasıl adeta hızlı akan bir nehir gibi elde edildiğine sizler bile şaşıracaksınız.
ÇANAKKALE SAVAŞI (18 Mart 1915 - 09 Ocak 1916) Hk’ da....!16 Mart 2018 Saat: 00:12
18 Mart Çanakkale Zaferinin Ülkemiz insan fertlerinin ders alması gereken en önemli bağımsızlık hareketlerimizin başında geldiğini beyinlerine yazmalarını temenni ederim.
KADIN , Havadır, sudur, damarlarımızda dolaşan kandır, sevgidir, aşktır, neşedir, huzurdur5 Mart 2018 Saat: 12:30
Biz Erkekler için KADIN ......! Havadır, sudur, damarlarımızda dolaşan kandır, sevgidir, aşktır, neşedir, huzurdur, başarıdır, mutluluktur, temizliktir, sağlıktır, özgüvendir, bağlılıktır, ruhen ve fiziken doyumdur, yaşamdır.
Tam Bağımsız YARGI nasıl olmalıdır..?20 Şubat 2018 Saat: 18:33
İşte anılan bu yolda şahsıma yapılan bir çok direk veya dolaylı engellere rağmen Donkişotluk yapmadan vatandaşlık görevim kapsamında Yüce ve Asil TÜRK Milletine hizmet etmeye çalışıyorum.
Kilit Parti Olarak SP’ si Öne Çıkıyor. Neden....? İşte Cevabı...!15 Şubat 2018 Saat: 12:14
Ülkemizde mevcut bu siyasi yapılanma çerçevesinde; R.T.Erdoğan karşısında seçim alabilecek en güçlü adaylar 1-) İlhan KESİCİ 2-) Meral AKŞENER olarak görünüyor.
Tüm Yazıları