çelebi_blş
MONmedia
KOFTECI-Dikey
SALGAMettavuk
RENO
Altinoluk
FOTOmakinaları
AVB_Ofis
ZAFERemlak
kdm
Hasan YILMAN
Hasan YILMAN

Sorulara cevap bulmaları gerekmez mi...?

Suriye' de son yapılan insanlık dışı kimyasal saldırının da işte bu kapsamda değerlendirilmesinin önümüzdeki zaman süreçlerinde kimlerin haklı olduğunu çok açık olarak ortaya koyacaktır.

9 Nisan 2018 Saat: 11:30

Yüksek bilgi birikimi ve kültürel donanıma sahip; aklı, mantığı öne alan dünya ve ülke gerçeklerini göz ardı etmeyen devlet yönetme yetkisine sahip insanların, deneyimli yöneticilerin...... dünya' nın muhtelif coğrafyalarında küresel güçlerin ve küresel sermayenin bir çok çıkar ve menfaate dayalı uygulamaya koyduğu sinsice, kurnazca planları çerçevesinde; uluslararası kamuoyu desteğini sağlamaya yönelik provakasyonların perde arkasını, senaryolarını okuyarak neden...? niçin...? nasıl...? sorularına cevap bulmaları gerekmez mi...?

Suriye' de son yapılan insanlık dışı kimyasal saldırının da işte bu kapsamda değerlendirilmesinin önümüzdeki zaman süreçlerinde kimlerin haklı olduğunu çok açık olarak ortaya koyacaktır. Geçmişte Saddam Hüseyin' e, Kaddafi' ye ve daha pekçok ülkelerde gerçekleştirilen operasyonel faaliyetlerde olduğu gibi.

Eğer ülke yönetimimizde söz sahibi olanlar başta olmak üzere; iktidarı ile Muhalefeti ile, medyası ile vel- hasıl tüm toplum katmanlarımız ile anılan bu küresel ölçekli kurnaz, sinsi ve de alçakça planların perde arkasını okuyamaz isek; çok yakın zamanda Suriye' den sonra İran ve TÜRKİY' mize de aynı hain planların uygulandığında çoooook ama çoooook geç kalınma tehlikesi yaşayacağımızı ne zaman anlayacak ve idrak edeceksiniz...?

YORUMLAR

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Dünya Literatüründe Gerçek HUKUK DEVLETİ denir8 Ekim 2018 Saat: 08:49
Gerçek demokrasinin hakim olduğu ülkelerde HAK, HUKUK ve ADALET hakimdir. Ülke ekonomik imkanlarının ülke insan katmanlarına oran itibarıyla hakça paylaşımı demektir.
Kocaeli halkıyla kurduğu yakın diyaloklar STK'larda konuşuluyor15 Eylül 2018 Saat: 18:12
Çeşitli platformlarda, bir çok STK' da yüksek sesle dile getirerek anılan bu arzusunun başta Sayın R.T.Erdoğan ve AK Parti teşkilat üst kademelerince görmezden, duymazdan gelinmemesini ve dikkate alınmasını istemektedir.
Kocaeli Belediye Başkanlıklarında Sürpriz İsimler14 Eylül 2018 Saat: 14:24
Yerel seçimlerin Kasım 2018' de yapılacağını düşünerek; az bir zaman kaldı. Yüce MEVLAM sağlık verirse bakalım kim haklı çıkacak hep birlikte gözlemleme imkanı yakalayacağız.
Ne zaman bunların para musluklarını keseceksiniz...?21 Temmuz 2018 Saat: 14:53
Geçmişte olduğu gibi bir çoğunun küresel güçlerin ve onların istihbarat teşkilatlarının kontrol ve güdümünde olduğu bilinen ülkemizdeki bazı tarikat ve cemaat baronları '' bizim davamız günlük siyaset değil İslam'a h
Bazı ülkelerde YARGI tam bağımsız ve tarafsızdır7 Haziran 2018 Saat: 14:35
Modern, Uygar Dünya Ülkelerinin Belediyeleri İle Ülkemizde ki Bazı Belediyeler Arasındaki KALİTE Farkı..!
Tüm Yazıları
Yukarı ↑