çelebi_blş
MONmedia
ZAFERemlak
SALGAMettavuk
SEYYARköfteci
BADANA_kenan
iSCAN_REKLAM
FOTOmakinaları
Hasan YILMAN
Hasan YILMAN

Sorulara cevap bulmaları gerekmez mi...?

Suriye' de son yapılan insanlık dışı kimyasal saldırının da işte bu kapsamda değerlendirilmesinin önümüzdeki zaman süreçlerinde kimlerin haklı olduğunu çok açık olarak ortaya koyacaktır.

9 Nisan 2018 Saat: 11:30

Yüksek bilgi birikimi ve kültürel donanıma sahip; aklı, mantığı öne alan dünya ve ülke gerçeklerini göz ardı etmeyen devlet yönetme yetkisine sahip insanların, deneyimli yöneticilerin...... dünya' nın muhtelif coğrafyalarında küresel güçlerin ve küresel sermayenin bir çok çıkar ve menfaate dayalı uygulamaya koyduğu sinsice, kurnazca planları çerçevesinde; uluslararası kamuoyu desteğini sağlamaya yönelik provakasyonların perde arkasını, senaryolarını okuyarak neden...? niçin...? nasıl...? sorularına cevap bulmaları gerekmez mi...?

Suriye' de son yapılan insanlık dışı kimyasal saldırının da işte bu kapsamda değerlendirilmesinin önümüzdeki zaman süreçlerinde kimlerin haklı olduğunu çok açık olarak ortaya koyacaktır. Geçmişte Saddam Hüseyin' e, Kaddafi' ye ve daha pekçok ülkelerde gerçekleştirilen operasyonel faaliyetlerde olduğu gibi.

Eğer ülke yönetimimizde söz sahibi olanlar başta olmak üzere; iktidarı ile Muhalefeti ile, medyası ile vel- hasıl tüm toplum katmanlarımız ile anılan bu küresel ölçekli kurnaz, sinsi ve de alçakça planların perde arkasını okuyamaz isek; çok yakın zamanda Suriye' den sonra İran ve TÜRKİY' mize de aynı hain planların uygulandığında çoooook ama çoooook geç kalınma tehlikesi yaşayacağımızı ne zaman anlayacak ve idrak edeceksiniz...?

YORUMLAR

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Ne zaman bunların para musluklarını keseceksiniz...?21 Temmuz 2018 Saat: 14:53
Geçmişte olduğu gibi bir çoğunun küresel güçlerin ve onların istihbarat teşkilatlarının kontrol ve güdümünde olduğu bilinen ülkemizdeki bazı tarikat ve cemaat baronları '' bizim davamız günlük siyaset değil İslam'a h
Bazı ülkelerde YARGI tam bağımsız ve tarafsızdır7 Haziran 2018 Saat: 14:35
Modern, Uygar Dünya Ülkelerinin Belediyeleri İle Ülkemizde ki Bazı Belediyeler Arasındaki KALİTE Farkı..!
Seçim Akşamı Bekleyen en Büyük Tehlike Hk’ da...!1 Haziran 2018 Saat: 17:03
Mevcut bu kadroya hakim YSK (Yüksek Seçim Kurulu) ülkemizde mevcut olduğu sürece; bunlara asla ve asla güven olmaz.
Muharrem İNCE' nin rakipleri diğer Cumhurbaşkanı adayları asla değildir29 Mayıs 2018 Saat: 09:05
Sayın İNCE; bir kere daha sizi uyarıyorum, Kılıçdaroğlundan uzak durunuz. Sakın haaa sakın beraber MİTİNG falan yapmaya yanaşmayınız. Çok güzel bir İVME yakaladınız bunu harcamayınız, yok etmeyiniz.
Ülke menfaatlerini öncelik kabul etmelidir24 Mayıs 2018 Saat: 14:15
Rahmetli ATATÜRK diyor ki '' Efendiler, bir ülke yalnız kendi gücüne dayanarak varlığını ve bağımsızlığını sağlayamazsa; şunun, bunun oyuncağı olmaktan kurtulamaz '' yine
Tüm Yazıları
Yukarı ↑