çelebi_blş
MONmedia
ZAFERemlak
SALGAMettavuk
SEYYARköfteci
BADANA_kenan
iSCAN_REKLAM
FOTOmakinaları
Hasan YILMAN
Hasan YILMAN

TİLKİ POSTUNA BÜRÜNÜP; EVLİYA KILIĞINDA DOLAŞANLAR’ dır

Madem ADALET Yürüyüşü yapacaktınız BALYOZ, ERGENEKON v.b. kumpaslar yürürlüğe konduğunda o zaman ADALET’ mi vardı ki yürüyemediniz...?

27 Temmuz 2017 Saat: 13:38

Yeryüzünün En Tehlikeli İnsan Şekli; TİLKİ POSTUNA BÜRÜNÜP; EVLİYA KILIĞINDA DOLAŞANLAR’ dır Dememişmiydik....? İşte Cevabı...!

HASAN YILMAN·26 TEMMUZ 2017 ÇARŞAMBA

Yukarıda ki başlıktan da anlaşılacağı gibi; dindarım diyerek kirli emellerini kamuflaj için, siyasi rant elde etmek için yüce dinimizi kendi düşüncelerine göre evirip, çevirip yorumlayanlar ve bu sinsice, kurnazca yoldan maddi imkan ile hak etmedikleri mevki ve makam sağlayanlar, devlet yönetiminde söz sahibi, yetkili oldukları halde; devlet bürokrasisinin hemen hemen her kademesine atama, görevlendirme yapılırken (Asker + Sivil dahil) LİYAKAT, EHLİYET; T.C. Devletine sadakati öne almaları gerekirken bir çok atama, görevlendirme ve uygulama safhalarında adaletsizliğe, haksızlığa, hukuksuzluğa, ayırımcılığa göz yumulmasına çanak tutanlar, sebep olanlardır TİLKİ POSTUNA BÜRÜNÜP EVLİYA KILIĞINDA DOLAŞANLAR,

Sosyal Demokrat kisvesi altında Fakir- fukara edebiyatını öne çıkararak emekten, alın terinden yana olduklarını ifade ettikleri halde, adeta vahşi kapitalistlerden farksız yaşam sürecini hiç çekinmeden devam ettirerek ülke alt ve orta kesim geçim strandardındaki insanlarımızın yaşamak zorunda bırakıldığı o mevcut vahim sosyal adaletten yoksun hal tarzlarını istismar ederek siyasi rant elde etmek için kullanma cüretinde bulunanlardır TİLKİ POSTUNA BÜRÜNÜP EVLİYA KILIĞINDA DOLAŞANLAR,

Devlet mekanizmasında (Asker + Sivil dahil) görev sorumluluğunu unutarak, tüy bitmemiş yetimin hakkını ona buna peşkeş çekerek her türlü düzenbazlığı, hırsızlığı, yolsuzluğu mübah sayarak bir çok maddi imkanlar sağlayanlar sıkıştıklarında ve hemen hemen her ortamda rahmetli ATATÜRK’ çü olduklarını ifade eden çakma ve rozet ATATÜRK’ çüleridir TİLKİ POSTUNA BÜRÜNÜP EVLİYA KILIĞINDA DOLAŞANLAR,

Demokratım diyerek; uluslar arası baronların, lobilerin kucağına oturarak ve de yerli iş birlikçi kökü dışarıyla bağlantılı bazı STK’ larının şemsiyesi altında ülke yönetiminde yetkileri olduğu zamanlarda Yüce TÜRK Milletinin iktisadi ve ekonomik imkanlarını anılan yabancı ve yerli iş birlikçilere aktaranlardır TİLKİ POSTUNA BÜRÜNÜP EVLİYA KILIĞINDA DOLAŞANLAR,

Osmanlı yönetiminde söz sahibi oldukları halde Yüce kitabımız KURAN’ a aykırı ve gerçek dinimizle asla örtüşmeyen içerisine ilave ettikleri HURAFE ve BİDATLAR’ la donanımlı olarak sadece kendi sözde dini liderlerinin iki dudağının arasından çıkan söz ve söylemlere itibar ederek, yabancı devletlerden ve de bazı hanedan mensuplarından aldıkları rüşvetler karşılığı ecdadımızı hançerleyen, ihanet eden bazı dini cemaat ve tarikat mensupları; şu yaşadığımız zaman süreçlerinde aynı yollara tevessül ederek devlet bürokrasisini ele geçirerek dünya durdukça yaşayacak olan son TÜRK devletine kast etmeye onu içeriden hançerlemeye hızla yol aldıklarını göremeyen, işitemeyen, anlayamayan, fark edemeyen bazı devlet mekanizmasında görevli olanlardır TİKİ POSTUNA BÜRÜNÜP EVLİYA KILIĞINDA DOLAŞANLAR,

Yeterli denetim yapılmayan, gerekli caydırıcı cezaların uygulamaya konmasından çekinilgiği, korkulduğu için bilhassa dar gelirli, alt grup ülke insanımıza reva görülen yiyecek, içeceklerin hatta giyeceklerin GDO’ lu ve HORMONLU ürünlerin pazarlarda, piyasalarda kol gezmesi sonucu anılan insanlarımızın başta KANSER; Yüksek Tansiyon, Şeker hastalığı olmak üzere, daha pek çok hastalıklarla uğraşmasına, gerçek şeker pancarından üretilen şekerin kullanılması gerekirken bir çok tatlandırıcıda, bazı hayvan yemlerinde, bazı bisküvilerde, çikolatalarda mısır şurubundan üretilen tatlandırıcıların kullanılmasına göz yuman ama hemen hemen her söylemlerinde ağızlarından Müslümanlığı düşürmeyen bazı devlet ilgilileridir TİLKİ POSTUNA BÜRÜNÜP EVLİYA KILIĞINDA DOLAŞANLAR,

(Ülke yönetiminde mevcut bu zihniyet devam ettiği sürece; sizler ülkede ne kadar hastane, sağlık kuruluşu açarsanız açınız sadece ve sadece uluslar arası ilaç tekellerinin ve de konu ile ilgili üretim, imalat yapan Medikal firmalarının açık pazarı olmaktan asla ve asla kurtulamaz ve de ülkemizin çok ihtiyacı olan milyarlarca dolarının anılan şirketlere akıtılması, aktarılması sorumluluğundan kurtulamazsınız. Özellikle son 10 (on) yılda başta KANSER; ŞEKER, YÜKSEK TANSİYON olmak üzere; daha pek çok hastalıklarda çoook yüksek oranlarda artışın neden olduğunu tarafsız, yansız ve objektif olarak araştırarak elde edilen verilerin her vatandaşın anayasal hakkı olan bilgi edinme çerçevesinde açıklamanız gerekmez mi)

Mustafa Kemal’ in liderliğinde başlatılan top yekün kurtuluş mücadelesi safhasında millici kadroların tarafında yer almaları gerekirken sömürgeci, emperyal ülkelerle iş birliği yaparak Ükemizin büyük camilerinin minarelerine çıkarak ‘’Yunan generalleri, İngiliz devleti başarılı olsun karşı çıkmayın, Mustafa Kemal’ e inanmayın Padişahımız çok yaşa’’ diyerek fetva veren sahtekar din adamlarını ne çabuk unuttuk...? yıllarca yazdık, söyledik ama sizlere bir türlü inandıramadığımız FETÖ ‘ de olduğu gibi şu an devlet mekanizmasını ele geçirmek için adeta çoğu holding haline gelmiş ve sizlerin siyasi çıkarlar kapsamında ses çıkarmadığınız bazı tarikat ve cemaatler ellerine geçirdikleri yeterli güce ulaştıklarında T.C.Devletine isyan, ayaklanma ve de darbe teşebbüsünde bulunmayacaklarına nasıl inanabilirsiniz...?

Bakınız AKP yönetimleri genel olarak fakir-fukaranın, garip-gurabanın aile çocuklarını İmam Hatip okullarına yönlendirmekteler ammaaa.....İşte bunların çoğu çocuklarını başta ABD olmak üzere; bir çok Avrupa ülkelerinin okullarında okutmaktalar.

Normal bir ülkede, bilhassa T.C.Devletinde nasıl İngiliz vatandaşı Bakan olabilir...? Suudi Arabistan vatandaşı ve oturma izinli Belediye başkanı olabilir...? anılan bu gibi şahısların o ülke vatandaşı olmaları, oturma izni almaları için ne gibi şartları kabul ettiklerini bilmiyormuyuz zannediyorsunuz...?

Bu çerçevede; daha pek çok söylenecek ve yazılacak şeyler var ama; bizlerin ve ülke insanlarımızın milli hislerini, milli reflekslerini daha fazla rencide edecek diye çekindiğimiz için biraz teyet geçmek zorunda kalıyoruz. Açıkçası kendimizi zorlayarak frenliyoruz.

Hani bir bakan vardı Aileden sorumlu bakan....ENSAR vakfındaki küçük çocuklara tecavüz olayları sonrası medyanın karşısına çıkarak '' bir defadan bir şey olmaz'' dememişmiydi...? bir bakıyorsunuz çok hakaret ettikleri ABD' de çocuğunu okutuyor. Sonuç olarak bunların aslında gerçek yüzü buuuu.... Ama ne hazindir ki bunların suçu yoooook. Adamlar tek kale maç oynuyorlar, rakip yoooook, rakip yoooook.

Sanmayın ki bunları ayakta tutan onlara oy verenler, bunları iktidara getiren ve devamını sağlayan başta Bahçeli, öncesi Baykal ve sonrası da Kılıçdaroğlu' dur. Çok daha kapsamlı olay ve gelişmeleri detaylandırarak yer, zaman göstererek, ifade ederek, isimler belirterek; Fikir portalı olarak kullandığımız FACE sayfamda açıkladım.

Madem ADALET Yürüyüşü yapacaktınız BALYOZ, ERGENEKON v.b. kumpaslar yürürlüğe konduğunda o zaman ADALET’ mi vardı ki yürüyemediniz...? ancak tezgah başka, işte bunu anlayamayanlar, çözemeyenler daha çoook uzun yıllar R.T.Erdoğan iktidarlarına katlanmak zorunda kalacaklardır.

Kılıçdaroğlu' nun yürüyüşü CHP' de R.T.Erdoğan' a rakip olabilecek ve AKP iktidarlarına alternatif çıkabilecek muhalefetin önünü kesmek için tezgahlanmış uluslararası lobilerin de desteği ile sinsice, kurnazca icraya sokulan bir plandır. Ana gaye CHP' nin başında Kılıçdaroğlu ve etrafını muhafaza etmektir.

Sayın Kılıçdaroğlu’ nun bahse konu yürüyüş safhasında ufak tefek provakasyonlar oldu ancak; onlarda Kılıçdaroğlu’ nun mağdur edilmesi için bilinçli yapılan icralar gibi geliyor bana. Sayın Kılıçdaroğlu’ nun adeta devlet tarafından çok özenli plan dahilinde binlerce koruma ordusuyla davullar , zurnalar eşliğinde İstanbul’ a kadar sorunsuz yürümesi sağlandı. Hala bu işi çözemeyenler varsa; vay halinize.

Yahu CHP’ nin başında Kılıçdaroğlu’ nun kalması kimin işine yarar...? Elbetteki Sayın Erdoğan iktidarlarının sorunsuz ve rakipsiz devamının sağlanması işine yarar. MHP zaten Bahçeli sayesinde bitirildi; Onu ilerde İRAN’ a yapılacak ABD, İsrail destekli diğer bazı batılı ülkeler tarafından da onaylı bir küresel fiziki operasyon kapsamında İRAN’ da ve de çevrede mevcut başta Azeri ve diğer TÜRKLERİ kontrol altına almak için yedekte bekletiyorlar ve el altından da el bebek, gül bebek destekleniyor gibi bir ön görüye sahibim. İnşallah yanılırım.

(Yüce TÜRK Milleti bunu anlayacak ama iş işten çoktan geçmiş olacak. Geçmişteki Yumruk ve mermi olayları da Kılıçdaroğlu' nu madur ederek CHP' nin başında kalmasını sağlamak için çok kurnazca icraya sokulan planlar olduğu gibi)

Bu kapsamda; Kılıçdaroğlu CHP' nin başında kaldığı sürece kim iktidarını devam ettirir...? işte bu soruyu Yüce Millet çözdüğünde gerçek demokrasimiz finişe kalkacaktır. Mevcut olayların bütününü görmeyen gözlere, işitmeyen kulaklara ithaf olunur.

Meral Akşener’ e Başbakan yardımcılığı teklifi ettiğinizde evliyamıydı...? şimdi geçmişteki bazı hataları yapmaz, söz dinlerse ve akıllıca hareket ederse ve size alternatif olabilecek gerçek ülke severleri bir araya getirebilecek, aynı potada eritecek, birleştirecek merkez sağ ve solu da kucaklayacak merkez bir parti kurabilirse o zaman kötü mü oluyor...? bırakın bu ucuz politik manevraları, siyasi nezaketsizliği.

Bazı ön gürüsüz, beyinsiz, akılsızlar şöyle diyebilir ‘’efendim o zaman Ahmet Davutoğlu teklif etmişti şimdi o yok onun düşüncesi bizi bağlamaz ‘’ v.b. ifade ve düşünce sarmalına kapılanlara diyorum ki; yahu sizler bizi aptal yerine mi koymaya çalışıyorsunuz...? yoksa kendilerinizi bizimle mi karıştırıyorsunuz...? bizler o kadar ön görüsüzmüyüz...? bir çok içte ve dışta olabilecek olay veya gelişmeleri daha yıllar önceden ön görerek ülke yönetiminde söz sahibi olanları uyarmadık mı...? inanmıyorsanız SEMERCİ YAYINLARI kanalıyla Temmuz 2014’ te yayımladığımız STRATEjİK ANALİZ (Yüce TÜRK Milletine Şikayetim Var) adlı kitabımızı ve de Fikir portalı olarak kullandığım FACE sayfamı okuma inceleme imkanı bulursanız, işte orada çok şeyler görecek ve öğreneceksiniz.

Başta Balyoz ve Ergenekon davaları, Suriye’ nin uçağının düşürülmesi, IŞİD adlı terör örgütünü kimler ve niçin kurduğunu, RUS uçağının düşürülmesinin perde arkası v.b. daha pek çok olayları daha çoook öncelerden Yüce TÜRK Milletinin bilgisine sunmuştum.

( her yazımı okumadan önce sol üst köşesinde mevcut olan hangi tarih ve saat grubunda yayımlandığına lütfen DİKKAT diyorum)

Sonuç olarak diyorum ki; AKP hükümetlerinin tüm zamanlarında o zamanda bu zaman diliminlerinde de Başbakan dahil olmak üzere; Bakanlar, üst düzey bürokratlar v.b’ ler Sayın Erdoğan ne derse onu yapar, onun haberi olmadan hiç kimse önemli bir karar alamaz, söz ve söylemde bulunamaz, çok açık ve net ifade ediyorum ki Kuş bile uçurtamaaaaaazlaaaaaar.

İşte yukarıda da belirttiğim gibi; TİLKİ POSTUNA BÜRÜNÜP EVLİYA KILIĞINDA DOLAŞANLAR kimlermiş anladınız mı şimdi...?

Yüce ve Asil TÜRK Milletinin sade bir evladı olarak, bilmem anlatabiliyormuyum...? YİNE DE SİZ BİLİRSİNİZ.

 

YORUMLAR

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haber Dünyası, Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Haberleri,kocaeli gazeteleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Ne zaman bunların para musluklarını keseceksiniz...?21 Temmuz 2018 Saat: 14:53
Geçmişte olduğu gibi bir çoğunun küresel güçlerin ve onların istihbarat teşkilatlarının kontrol ve güdümünde olduğu bilinen ülkemizdeki bazı tarikat ve cemaat baronları '' bizim davamız günlük siyaset değil İslam'a h
Bazı ülkelerde YARGI tam bağımsız ve tarafsızdır7 Haziran 2018 Saat: 14:35
Modern, Uygar Dünya Ülkelerinin Belediyeleri İle Ülkemizde ki Bazı Belediyeler Arasındaki KALİTE Farkı..!
Seçim Akşamı Bekleyen en Büyük Tehlike Hk’ da...!1 Haziran 2018 Saat: 17:03
Mevcut bu kadroya hakim YSK (Yüksek Seçim Kurulu) ülkemizde mevcut olduğu sürece; bunlara asla ve asla güven olmaz.
Muharrem İNCE' nin rakipleri diğer Cumhurbaşkanı adayları asla değildir29 Mayıs 2018 Saat: 09:05
Sayın İNCE; bir kere daha sizi uyarıyorum, Kılıçdaroğlundan uzak durunuz. Sakın haaa sakın beraber MİTİNG falan yapmaya yanaşmayınız. Çok güzel bir İVME yakaladınız bunu harcamayınız, yok etmeyiniz.
Ülke menfaatlerini öncelik kabul etmelidir24 Mayıs 2018 Saat: 14:15
Rahmetli ATATÜRK diyor ki '' Efendiler, bir ülke yalnız kendi gücüne dayanarak varlığını ve bağımsızlığını sağlayamazsa; şunun, bunun oyuncağı olmaktan kurtulamaz '' yine
Tüm Yazıları
Yukarı ↑